سه شنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۰

مدیر رادیو اسلام سوئد:

امید ما به ایران است چون صهیونیست‌ها افکار کشورهای غربی را اشغال کرده‌اند

مدیر رادیو اسلام سوئد در دانشگاه اصفهان گفت: تنها امید امروز ما ایران و حزب الله هستند که برآمده از ایران است، معتقدم که همه مسلمانان باید از خودشان شروع کنند.

به گزارش ندای اصفهان، احمد رامی بعد از ظهر دیروز در همایش بین‌المللی شهرک غرب در دانشگاه اصفهان اظهار کرد: ملت‌های اسلامی بدون اسلام مانند یک جسد مرده خواهند بود چرا که هویتی نخواهند داشت و امروز وضعیت ملت‌های اسلامی به نحوی است که افکارشان توسط استعمارگران، استعمار شده است و نباید استعمار را به اشغال نظامی و جغرافیایی محدود کرد.

وی با بیان این که احزاب کمونیستی و لائیکی که در کشورهای اسلامی فعالیت می‌کنند بخشی از نقشه دشمن هستند، بیان کرد: در کشورهای غیراسلامی هر چند مسلمان نیستند اما بسیاری از آن‌ها به قواعدی که ما در اسلام پایبندی داریم، پایبند هستند.

نویسنده برجسته اروپایی با اشاره به انقلاب اسلامی عنوان کرد: پس از بعثت پیامبر و دعوت به حق، تا زمان انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) چنین موردی نداشتیم که بتوان حکومت اسلامی تشکیل داد و حرکت امام راحل(ره) نشان می‌دهد که می‌توان حکومت اسلامی را تشکیل داد و طرز رفتار امام خمینی(ره) و رهبر انقلاب جه از لحاظ پوشش و چه از لحاظ رفتار، بسیار شبیه پیامبر(ص) است.

وی با بیان این که در بسیاری از کشورهای اسلامی نیاز به انقلاب رادیکال برای تحول اصول فرهنگی نیاز است، مطرح کرد: رادیو اسلام به ۲۲ زبان در حال پخش است و باید بگویم بسیاری از مسؤولان حکومتی در سوئد به جمهوری اسلامی و حزب‌الله علاقه‌مند هستند چرا که برای خواسته‌های خود ایستادگی می‌کنند.

مدیر رادیو اسلام سوئد با اشاره به ملاقات خود با یکی از مسؤولان حکومت سوئد تصریح کرد: وزیر خارجه سوئد به من گفت که ما درگیر یک جنگ فرهنگی هستیم و یهودیان کار خود را انجام می‌دهند تا اسلام را نابود کنند اما مهم این است که مسلمانان نیز قوی باشند و در این جنگ مبارزه کنند.

وی با اشاره به الهام‌گیری تأسیس رادیو اسلام از صحبت‌های وزیر خارجه سوئد خاطرنشان کرد: تنها عضو مسلمان مجموعه رادیو اسلام من هستم و بقیه غیرمسلمانانی هستند که به جبهه اسلام برای رهایی جهان از سیطره یهودیان در این مجموعه فعالیت می‌کنند.

تحلیلگر مسائل بین‌الملل با بیان این که آن چه که می‌خواهیم در جامعه پیاده کنیم بیش از آن باید روی خود اجرا کنیم، بیان کرد: در سوئد تعداد مسلمانان بسیار بیشتر از یهودیان است اما به دلیل این که هیچ کاری انجام نمی‌دهند حضورشان حس نمی‌شود گویی اصلاً وجود ندارند.

وی با بیان این که یک ضرب‌المثل معروف است که می‌گوید فکر جهانی داشته باش اما آن را در یک منطقه محلی پیاده کن، تأکید کرد: اکثریت افکار عمومی از من به علت روشنگری‌ها علیه صهیونیست‌ها حمایت کرد و رهبران سیاسی و کلیسا نیز از من حمایت کردند برعکس رسانه‌ها که علیه من مشغول به کار شدند.

رامی با بیان این که رادیو اسلام تبدیل به رسانه‌ای برای دفاع از اسلام و آرمان فلسطین در سوئد شد، عنوان کرد: باید یک مقاومتی باشد تا از آن حمایت کنیم و باید بگویم یک جنگ تمام عیار علیه اسلام در حال جریان است و مهم‌ترین عرصه جنگ علیه اسلام، در حوزه فرهنگی است و صهیونیست‌ها همان‌طور که سرزمین فلسطین را اشغال کرده‌اند از لحاظ فکری نیز غرب را اشغال کرده‌اند.

وی در پایان با بیان این که فراماسونری کاملاً یهودی است، گفت: کتاب مقدس آن‌ها، کتاب عهد عتیق است، تنها امید امروز ما ایران و حزب الله که برآمده از ایران است، هستند و من معتقدم که همه مسلمانان باید از خودشان شروع کنند و رژیم صهیونیستی موجودیت دارد چرا که مسلمانان نقطه‌ضعف دارند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
ثبت نام دبستان پسرانه طاها
ثبت نام دبستان پسرانه طاها
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق