دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۴
در آستانه سالگرد شهادت شهید سرلشکر خلبان احمد کشوری
 دیدار و تقدیر فرمانده هوانیروز از همرزمان شهید کشوری   

همرزمان و هم پروازان این خلبان شهید با فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز ارتش دیدار کردند .

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، در این دیدار دو تن از خلبانان پیشکسوت هوانیروز که در صحنه ی آموزش ها و نبردهای شهید سرلشکر احمد کشوری بودند،در طی سخنانی از جلوه‌های ویژه شخصیت این شهید سخنانی بر زبان آوردند .
همچنین نحوه طراحی و اجرای آتش نبردهای هوایی هوانیروز ارتش در دفاع مقدس مورد بررسی قرار گرفت. دراین دیدار سرهنگ خلبان ستاد علی عفیف فرمانده پایگاه چهارم رزمی هوانیروز ارتش ضمن گرامیداشت یادشهید احمد کشوری، از حماسه ها و نبردهای این پیشکسوتان قدردانی کرد وگفت در تمام لحظه ها و صحنه های پرواز و حماسه وشهادت طلبی وپیروزی،شما با شهدا همراه بودید. با هم پرواز کردیدبا هم حماسه آفریدیدبا هم برای رسیدن به پیروزی آماده شهادت شدید.

سرهنگ خلبان علی عفیف در ادامه عنوان نمود: ماندگاری حماسه ها و نبردهای شما در ماندگاری معارف نبردهای شماست. من از شما پیشکسوتان می خواهم، راز عاشقانه زیستن و عاشقانه سوختن خود را در جلسات با خلبانان نسل امروز کشور بیان کنید تا برای فردای ایران اسلامی ماندگار شود. سرهنگ عفیف با اشاره به حماسه های خلبانان جوان کشورمان در پرواز و خدمت به زلزله‌زدگان کرمانشاه عنوان کرد، نحوه خدمت این خلبانان
به مردم،در راستای نحوه جنگیدن شما در دوران دفاع مقدس است.
فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز ارتش با خطاب دادن سرهنگ بازنشسته جانباز خلبان اسماعیل میرزا آقایی، همرزم شهید کشوری و شیرودی و سهیلیان گفت: بیان معارف نبرد شهدا و رزمندگان از زبان شما ،درس عزت و اقتدار برای خلبانان جوان امروز کشورمان است.

انتهای پیام/.

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


کاردرمانی کوشا؛ مجهزترین مرکز کاردرمانی در اصفهان
کاردرمانی کوشا؛ مجهزترین مرکز کاردرمانی در اصفهان
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق