جمعه ۰۸ بهمن ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی:

اصفهان با بحران ناکارآمدی اجرایی مواجه است/ بازنگری در موردمدیران ، انتظار مردم از استاندار

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: صحبتی را در مجمع نمایندگان استان اصفهان مطرح کردم که با همراهی تمامی همکاران از هر جناحی همراه شد و آن مطلب این بود که ما در استان اصفهان با یک بحران ناکارآمدی اجرایی روبه‌رو هستیم.

به گزارش ندای اصفهان،محسن کوهکن با اشاره به نیاز استان اصفهان به مدیران کارآمد اظهار کرد: مطالبه ما از استاندار نه‌تنها در ارتباط با یک شهرستان بلکه در کل استان این است که با معیارهای ارزیابی و کارآمدی مدیران،بازنگری در مدیران سطح استان و شهرستان‌ها صورت بگیرد که قطعا چنین بازنگری‌ای کار سختی نیست.

وی افزود: اگر در ارزیابی به‌عمل‌آمده مشخص‌شده که مدیران توانمندی در سطح استان وجود دارد که اهل تدبیر و خدمت به مردم  هستند و می‌توانند از ظرفیت‌های بیرونی برای بهبود مشکلات اقتصادی در شهرستان استفاده کنند آن‌ها را تشویق و ترغیب کنند و اگر در بررسی‌های به‌عمل‌آمده مشخص‌شده که افرادی در برخی از پست‌های مدیریتی متناسب با آن مسؤولیت نیستند محترمانه عذرشان را بخواهند.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: صحبت‌های بنده ناظر به منطقه خاصی نیست و معتقد هستم که نماینده دولت باید تا آخرین دقیقه مسؤولیتش با اقتدار کامل مدیریت کند.

وی با اشاره به جلسه مجمع نمایندگان استان با استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: بنده صحبتی را در مجمع نمایندگان استان اصفهان مطرح کردم که با همراهی تمامی همکاران ما از هر جناحی همراه بود و آن مطلب این بود که ما در استان اصفهان با یک بحران ناکارآمدی اجرایی روبه‌رو هستیم و بنده یقین دارم که استاندار پیام همکاران بنده از این جلسه را دریافت کرده‌اند، البته در چنین موضوعی باید با بررسی دقیق و حفظ حرمت افراد تصمیم‌گیری کرد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715