دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: ورزشي
چاپ خبر
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۶

۲ استقلالی رفتنی شدند یکی ماندنی/ هیئت مدیره استقلال زیرو رو می‌شود

گفته می‌شود افتخاری با تکمیل مدارک ایثارگری در استقلال ماندنی شد و ۲ عضو دیگر به زودی باید با قانون سازمان بازرسی از استقلال خداحافظی کنند.

به گزارش ندای اصفهان، طبق قانون بازنشستگی سازمان بازرسی کل کشور برخی از مدیران بازنشسته از سمت های مدیریتی خود کناره گیری کردند تا کار به بازرسی مدیران باشگاه استقلال برسد.

با توجه به بررسی های صورت گرفته افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال با ارائه کارت ایثارگری تا این لحظه توانسته همچنان سکان دار باشگاه استقلال باشد. البته  رضا افتخاری مدیر عامل فعلی باشگاه باید مدارک نهایی خود را برای سازمان بازرسی ارائه کند تا مسئولان این سازمان نظر خود را برای تایید افتخاری اعلام کنند .

طبق اعلام یک منبع آگاه از باشگاه استقلال مدرک ایثارگری مدت نامحدود دارد و بر همین اساس افتخاری مشکلی برای حضور در مدیریت استقلال ندارد اما این سازمان بازرسی است که تصمیم نهایی را برای حضور افتخاری در راس باشگاه اعلام می کند.

جواد قراب ،اکبر عباسی ملکی و زمانی دیگر اعضای هیئت مدیره باشگاه محسوب می شوند که در این میان 2 عضو مطرح شده شامل قانون بازنشستگی می شوند.

جواد قراب عضو هیت مدیره باشگاه استقلال که بازنشسته بانک سپه محسوب می‌شود و اکبر عباسی ملکی دیگر عضو هیئت مدیره هم بازنشسته بانک تجارت به شمار می آید که و بررسی های لازم درباره این 2 عضو توسط مسئولان سازمان بازرسی صورت گرفته و طبق قانون نفرات اعلام شده وضعیت نامعلومی دارند و سازمان بازرسی تا به این لحظه آنها را تایید نکرده است و این در حالی است که استقلالی ها و دیگر مسئولان در تلاش هستند تا با تبصره لازم حضور این افراد را در راس مدیریت قطعی کنند.

حسن زمانی دیگر عضو هیئت مدیره آبی ها، مشکلی برای حضور در مدیریت استقلال را ندارد و قانون بازنشستگی شامل حال او نمی شود و او تنها فردی است که بدون در نظر گرفته شدن قانون بازنشستگی می تواند در استقلال ماندگار باشد.

به این ترتیب باید دید در نهایت وضعیت 2 عضو هیئت مدیره استقلال و همچنین تایید ایثارگری افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال از سوی سازمان بازرسی کل کشور به کجا خواهد رسید و وزارت ورزش و جوانان در قبال بازنشستگی مدیران باشگاه استقلال چه اقداماتی را انجام می دهد، چرا که در صورت تایید بازنشستگی هر یک از مدیران استقلال، وزارت ورزش و جوانان باید گزینه های جدید را جایگزین نفرات کنار رفته کند تا این باشگاه بدون مشکل به کار خود ادامه دهد.

از طرفی هیئت مدیره استقلال با از دست دادن «قریب»، پیش از این باید یک عضو را به هیئت مدیره اضافه می کرد که در صورت جدایی 2 عضو در آینده طبق قانون بازنشستگی به این ترتیب باید 3 مدیر جدید از سوی وزارت ورزش و جوانان در راس مدیریت آبی ها قرار گیرند.

انتهای پیام/

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715