دوشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۲
 رهبر انقلاب: مراکز علمی به نفع جمهوری اسلامی شهادت می دهند   

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در دیدار نخبگان جوان فرمودند: مراکز علمی که شاخص پیشرفت های علمی را مشخص می کنند به نفع جمهوری اسلامی شهادت میدهند ولی حضرات در تریبونهای رسمی و غیررسمی انکار می کنند و توهم می شمارند.

به گزارش ندای اصفهان از دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، رهبر انقلاب صبح چهارشنبه در دیدار شرکت کنندگان در نهمین همایش ملی نخبگان فردا تاکید کردند: دلسردکردن جوانان ما از حال و آینده، خیانت به ناموس ملی است .
ایشان خطاب به نخبگان جوان فرمودند: نخبگی خود را از خدا و انقلاب بدانید، از تأمین کنندگان امنیت بدانید. پیکر شهید همدانی وقتی رفت همدان، همه ی شهر آمدند تشییع. اینها اسمی ندارند و یک تعدادی معروف می شوند اما دارند امنیت را برای من و شما حفظ می کنند. آنجا که امنیت نیست هیچ چیز نیست.
شرکت کنندگان در نهمین همایش ملی نخبگان فردا صبح امروز با حضور در حسینیه امام خمینی با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.
دکتر ستاری رئیس بنیاد ملی نخبگان و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور پیش از شروع بیانات رهبر انقلاب به ارائه ی گزارشی از فعالیت ها و برنامه های این بنیاد پرداخت.

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


GLX ایرانی بخرید
GLX ایرانی بخرید
سید ابراهیم رئیسی
سید ابراهیم رئیسی
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری چشمه سار
پایگاه خبری چشمه سار
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق