شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۲
 رهبر انقلاب: مراکز علمی به نفع جمهوری اسلامی شهادت می دهند   

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در دیدار نخبگان جوان فرمودند: مراکز علمی که شاخص پیشرفت های علمی را مشخص می کنند به نفع جمهوری اسلامی شهادت میدهند ولی حضرات در تریبونهای رسمی و غیررسمی انکار می کنند و توهم می شمارند.

به گزارش ندای اصفهان از دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، رهبر انقلاب صبح چهارشنبه در دیدار شرکت کنندگان در نهمین همایش ملی نخبگان فردا تاکید کردند: دلسردکردن جوانان ما از حال و آینده، خیانت به ناموس ملی است .
ایشان خطاب به نخبگان جوان فرمودند: نخبگی خود را از خدا و انقلاب بدانید، از تأمین کنندگان امنیت بدانید. پیکر شهید همدانی وقتی رفت همدان، همه ی شهر آمدند تشییع. اینها اسمی ندارند و یک تعدادی معروف می شوند اما دارند امنیت را برای من و شما حفظ می کنند. آنجا که امنیت نیست هیچ چیز نیست.
شرکت کنندگان در نهمین همایش ملی نخبگان فردا صبح امروز با حضور در حسینیه امام خمینی با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.
دکتر ستاری رئیس بنیاد ملی نخبگان و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور پیش از شروع بیانات رهبر انقلاب به ارائه ی گزارشی از فعالیت ها و برنامه های این بنیاد پرداخت.

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


کاردرمانی کوشا؛ مجهزترین مرکز کاردرمانی در اصفهان
کاردرمانی کوشا؛ مجهزترین مرکز کاردرمانی در اصفهان
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق