یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۲
رئیس اتحادیه گوشت سفید اصفهان خبر داد:
 عرضه مرغ ۵۱۰۰ تومانی به هیات‌های مذهبی در ماه محرم   

رئیس اتحادیه گوشت سفید اصفهان گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته برای ماه محرم، مرغ منجمد برای هیات های مذهبی با نرخ ۵۱۰۰ تومان فروخته می شود.

به گزارش ندای اصفهان، “اصغر احسان مهر” در گفت‌و گو با ایمنا در خصوص وضعیت بازار مرغ در آستانه ماه محرم، اظهار داشت: با توجه به اینکه ستاد پشتیبانی امور دام و ستاد تنظیم بازار اقدام به ذخیره سازی مناسب مرغ در سردخانه ها کرده اند و مطابق آخرین گزارش هم اکنون ذخیره این محصول در استان به میزان کافی وجود دارد.
وی با بیان اینکه قیمت هر کیلو مرغ منجمد ۵۱۰۰ تومان است، افزود: این محصول به دست مصرف کننده با قیمت ۵۵۰۰ تومان می رسد و کمبودی در بازار احساس نخواهد شد.
رئیس اتحادیه گوشت سفید اصفهان با بیان اینکه ستاد پشتیبانی امور دام همه ساله به مناسبت های مختلف از جمله ماه های محرم و رمضان و عید نوروز برنامه ریزی مناسبی برای تنظیم بازار مرغ انجام می دهد، افزود: با این برنامه ریزی ها هم اکنون مرغ منجمد برای هیات های مذهبی با نرخ ۵۱۰۰ تومان و به صورت تک فروشی با اختلاف ۴۰۰ تومان بیشتر عرضه می شود.
وی با انتقاد از اینکه متاسفانه فرهنگ مصرف مرغ منجمد در اصفهان جا نیفتاده است، تاکید کرد: با وجودی که مرغ منجمد در اصفهان به اندازه کافی وجود دارد اما مردم تمایل به خرید مرغ گرم دارند.
احسان مهر افزود: هم اکنون قیمت مرغ گرم برای مصرف کننده ۶۹۰۰ تومان است همچنین هر کیلو ران مرغ حدود ۶۷۰۰ تومان و بال و گردن ۵۹۰۰ تومان فروخته می شود.

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق