شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۱

رئیس سازمان بسیج رسانه استان اصفهان:

بسیج تبلور عینی مردم‌سالاری دینی است

رئیس سازمان بسیج رسانه استان اصفهان گفت: حضور تمام اقشار مختلف جامعه در بسیج سبب شده تا بسیج تبلور عینی مردم‌سالاری دینی شود.

به گزارش ندای اصفهان،رضا صفری با تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج اظهار داشت: در آستانه هفته بسیج دلاورمردان عرصه جهاد نرم در بسیج رسانه قدردانی خود را از مجاهدت‌های تمام شهدای مدافع حرم اعلام می‌دارند.

وی هفته بسیج را فرصتی برای مرور ایثارها و از خودگذشتگی دانست و افزود: هفته بسیج یادآور رشادت‌ها و دلیرمردی‌ها و جان‌فشانی‌های انسان‌های بصیری است که با موقع‌شناسی و با درک ضرورت‌ها قدم به میدان‌های سخت و دشوار می‌گذارند تا جامعه اسلامی از گزند دشمنان مصون بماند و در مقابل آسیب‌هایی که دشمنان و بدخواهانش به دنبال آن هستند ایمن باشند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان اصفهان هفته بسیج را یادآور همه فضائل اخلاقی و انسانی خواند و بیان کرد: گرامیداشت هفته بسیج ما را بر آن می‌دارد تا به پاس و یاد انسان‌هایی والا که مجاهدانه و گمنام در عرصه‌های مختلف از خودگذشتگی کردند، به فعالیت خود ادامه دهیم.

وی تصریح کرد: اصحاب رسانه به‌عنوان طلایه‌داران عرصه آگاهی بخشی به جامعه و زنده نگاه داشتن فضائل و نشان دادن هر آن چیزی که ما برای سعادت خویش نیاز داریم پیش‌گام هستند، چرا که اصحاب رسانه در عرصه‌های مختلف جهاد نرم همچنان پیشگام مجاهدت هستند.

صفری به شعار « بسیج مظهر مردم‌سالاری دینی» اشاره کرد و اظهار داشت: حضور تمام اقشار مختلف جامعه در بسیج سبب شده تا بسیج تبلور عینی مردم‌سالاری دینی باشد، و جامعه در کنار هم فرصتی مناسب برای خدمت‌رسانی بسیج در عرصه‌های مختلف را فراهم آورده است.

وی پیرامون فعالیت سازمان بسیج رسانه در هفته بسیج امسال گفت: سازمان بسیج رسانه امسال برای بزرگداشت هفته بسیج با برگزاری نشست‌های تخصصی با موضوعات مختلف و دیدار از خانواده شهدا، برپایی غرفه دستاوردهای بسیج رسانه در نمایشگاه هفته بسیج و برگزاری نشست‌های بصیرتی با اصحاب رسانه این هفته را گرامی می‌دارد.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715