دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۲
 قسمتی از خط یک مترو افتتاح می‌شود   

عضو شوراي اسلامي شهر اصفهان از افتتاح قسمتي از خط يك مترو به صورت آزمايشي خبر داد و گفت: ان‌شاء الله ايستگاه‌هاي مترو ۲۴ ماه ديگر آماده شده و مردم ما راه اندازي كامل خط يك مترو را شاهد خواهند بود؛ در اين ميان عمليات خط ۲ و ۳ مترو را نيز آغاز مي‌كنيم.

به گزارش ندای اصفهان دکتر عدنان زادهوش در پاسخ به این سوال که علت تاخیر در اتمام پروژه مترو چه بوده است به خبرنگار ایمنا گفت: اختلاف همیشه کار را عقب می‌اندازد؛ در خصوص مترو نیز اختلاف در مسیر آن باعث شد که اتمام کار با تاخیر مواجه شود؛ البته با گذر زمان بالاخره موافقت برای عبور مترو از مسیر تعیین شده اخذ شد و امیدواریم که در آینده عارضه‌ای را در پی نداشته باشد.
وی افزود:‌ آنچه مسلم است اینکه می بایست همزمان با پیشرفت کانال مترو، ایستگاه‌ها نیز ساخته می‌شد ولی اکنون شاهد هستیم که خط مترو تا انتهای میدان آزادی پیش رفته اما ایستگاه‌های میدان انقلاب و امام حسین (ره) هنوز احداث نشده است.
این عضو شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: متاسفانه امروز هزار میلیارد تومان هزینه شده اما هیچ بهره‌وری صورت نگرفته است.
وی با بیان اینکه احداث هر ایستگاه مترو به ۳۰ ماه زمان نیاز دارد، تصریح کرد: عملیات ساخت ایستگاه‌ها به پیمانکار واگذار شده و ۶ ماه است که کار آن آغاز شده است و ان‌شاء الله تا دو سال دیگر به پایان می‌رسد.
زادهوش خاطرنشان کرد: آنچه در این میان اتفاق افتاده این است که خط مترو بدون احداث ایستگاه آن ساخته شده لذا بعد از سه سال بدون اینکه هیچ بهره‌برداری صورت گرفته باشد باید تعمیرات انجام دهیم.
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان افزود: ان‌شاء الله ایستگاه‌های مترو ۲۴ ماه دیگر آماده شده و مردم ما راه اندازی کامل خط یک مترو را شاهد خواهند بود؛ در این میان عملیات خط ۲ و ۳ مترو را نیز آغاز می‌کنیم.
وی تصریح کرد: البته از هم اکنون نسبت به تصویب مسیر عبور خط ۲ و ۳ اقدام کرده‌ایم و در صورتی‌که مشکلی در میانه کار پیش آید متخصصین مربوطه باید تدبیر لازم را بیندیشند.

منبع: ایمنا

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز