چهارشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۵
معاون سیاسی امنیتی استاندار اردبیل:
 زلزله دیشب اردبیل تنها ۶ مصدوم داشت   

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار اردبیل با بیان اینکه زلزله دیشب اردبیل تنها ۶ مصدوم داشت، گفت : از ۶ مصدوم زلزله پنج نفر درمان و مرخص شدند و تنها یک کودک ۱۲ ساله دچار ایست قلبی ـ تنفسی بود که پس از احیا به اردبیل انتقال یافت.

به گزارش ندای اصفهان،ناصر نصیری صبح امروز در اردبیل اظهار کرد: شب گذشته زلزله‌ای در کشور آذربایجان رخ داد که مناطقی از شمال استان اردبیل را نیز لرزاند.

وی افزود: از ۶ مصدوم این حادثه، پنج نفر درمان و مرخص شدند و تنها یک کودک ۱۲ ساله دچار ایست قلبی ـ تنفسی بود که سابقه تشنج داشت و پس از احیا به اردبیل انتقال یافت که در حال حاضر نیز وضعیت سلامتی وی مناسب است.

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار اردبیل تصریح کرد: با توجه به اینکه نقطه وقوع این زلزله در فاصله دوری از مرز کشور ما قرار دارد و شدت زلزله قابلیت ایجاد خسارت آنچنانی نداشت، خوشبختانه هیچ مشکلی در روستاهای شمالی استان اردبیل به وجود نیاورده است.

نصیری بیان کرد: از نخستین دقایق وقوع زلزله ستاد مدیریت بحران استان اردبیل و فرمانداری پارس‌آباد با اعزام اکیپ‌هایی مناطق شمالی این استان را رصد کردند و جز ترک‌خوردگی جزئی در دیوار برخی منازل، هیچ اتفاق خاصی گزارش نشده است.

وی تأکید کرد: با توجه به اینکه وقوع حوادثی نظیر زلزله غیرقابل پیش‌بینی است، از مردم عزیز خواهشمندیم، ضمن حفظ آرامش خود از رفتارهای هیجانی نظیر اقامت خارج از منزل، بپرهیزند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق