یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۰
در گفتگو با کوروش محمدی عضو شورای اسلامی شهر اصفهان؛
 رفت و آمد اتوبوسی مدیران مد نظر ما نیست   

محمدی: طبقه بندی ها و خط کشی های سیاسی در عرصه مدیریت خدمات شهری جایگاهی نداشته و ندارد/ اصلاح طلبی نیتی جز خدمت به مردم و تقویت چارچوب های نظام اسلامی، ارزش ها و اصول انقلاب ندارد

به گزارش ندای اصفهان، کوروش محمدی عضو شورای اسلامی شهر اصفهان در پاسخ به سوال خبرنگار ما، با اشاره به برخی از گمانه زنی های مربوط به تغییر و تحولات شهرداری اصفهان گفت: قدرت الله نوروزی در یک فرآیند کاملا دموکراتیک و البته بسیار طولانی از بین همه گزینه های موجود انتخاب شد که مطابق با معیارهایی مشخص انجام گرفته است لذا باید گفت بعضی از خصلت های اخلاقی و مدیریتی همچون برندگی در تصمیم گیری های مربوط به تغییر و تحولات سازمانی از ابتدا در بین این معیارها مد نظر نبوده است.

وی ادامه داد: طبقه بندی ها و خط کشی های سیاسی همچون اصلاح طلبی و اصولگرایی در عرصه مدیریت خدمات شهری که شهرداری متولی آن است جایگاهی نداشته و ندارد.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر اصفهان ادامه داد: به رغم پیروزی لیست برآمده از تفکر اصلاح طلبی در انتخابات شورای اسلامی اصفهان، اعضای فعلی این شورا همواره همت خود را بر خدمت صادقانه به مردم شریف اصفهان قرار داده اند، از طرفی باید اذعان کرد که نمایندگان مردم در شورای اسلامی اصفهان نه تنها برای شهردار سابق اصفهان بلکه برای اعضای دوره چهارم شورای شهر نیز احترام قائلند.

وی افزود: ما در قبال مهدی جمالی نژاد و اعضای دوره سابق شورای شهر نه مدعی کم کاری و نه مدعی خطاکاری هستیم چراکه اعضای دوره پنجم به اتفاق آرا یعنی ۱۳ رای جمالی نژاد را به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب کردند.

محمدی در پاسخ به سوالی مبنی بر تغییرات دفعی مدیران در شهرداری اذعان کرد: بنابر آنچه که گفته شد رفت و آمد اتوبوسی مدیران در شهرداری مد نظر ما نیست.

وی در بخش پایانی این گفتگو گفت: تغییر نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر امری طبیعی است و به تبعِ انتخاب مردم، اعضای این شورا جابه جا خواهند شد از طرفی باید توجه داشت نمایندگان جدید مردم در شورای مذکور نمایندگان یک تفکر به نام اصلاح طلبی هستند که بی شک این تفکر نیتی جز خدمت به مردم و تقویت چارچوب های نظام اسلامی، ارزش ها و اصول انقلاب ندارد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز