چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۹

در نشست خبری شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان مطرح شد:

اقدامات برخی جریانات داخلی به منظور تطهیر آمریکا قابل تامل و بی شک خیانتی بزرگ به انقلاب اسلامی است

غفوری: رسالت های بزرگ جنبش دانشجویی در قبال دانشجویان و دانشگاهیان بیان و اظهار جنایات ام الفساد قرن یعنی آمریکا است/فانیان: امروز با همت جوانان انقلاب اسلامی استکبار ستیزی همچنان عینیت دارد

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین سید روح الله ساجدی، مسئول نمایندگی مقام معظم رهبری در بسیج دانشجویی استان اصفهان با اشاره به اهمیت یوم الله ۱۳ آبان در تبیین مقوله اسکتبار ستیزی اظهار داشت: آمریکا جز سیاهی برای ایران و مردم ایران نداشته است چراکه زمره اقدامات این جرثومه فساد همچون تاسیس ساواک، موضوع کاپیتولاسیون، هجمه های فرهنگی و مقابله اقتصادی با کشورهای ظلم ستیز نمونه هایی از دشمنی و عناد این مستکبر بزرگ است.

وی افزود: در ابتدای انقلاب به واسطه همین اقدامات سیاه آمریکا لانه جاسوسی این شیطان بزرگ به دست دانشجویان پیرو خط امام تسخیر شد که به واقع همانطور که امام راحل آن را تایید نمود، حرکتی موفق و مثمر ثمر بوده.

این کارشناس ارشد مذهبی ادامه داد: اعتماد به آمریکا جز تباهی و منفعت طلبی از سوی آمریکا چیز دیگری به دنبال ندارد همانطور که اخوان المسلمین و دیگر حرکات انقلابی در جغرافیا منطقه و جهان با اعتماد بر آمریکا به سوی تباهی رفتنه اند بنابراین باید دقت داشت اقدامات برخی جریانات داخلی به منظور تطهیر آمریکا قابل تامل و بی شک خیانتی بزرگ به انقلاب اسلامی است.

وی گفت: به امید خداوند متعال مولود نا مبارک آمریکا جنایت پیشه یعنی داعش در آینده ای نه چندان دور از صحنه روزگار حذف و در خشم انقلابی ملل مظلوم منطقه ناپدید خواهد شد.

رضا غفوری، مسئول بسیج دانشجویی استان اصفهان در ادامه این نشست خبری اذعان کرد: اصحاب رسانه با مجاهدت های خود همواره در خط مقدم تبیین مفاهیم انقلاب قرار داشته و می بایست همچون قبل و با توجه به فضای امروز با همتی بیش از پیش در جهت مقابله گفتمانی قدم بردارند.

وی بیان کرد: روحیه ظلم ستیزی و استکبار ستیزی از گذشته تا به امروز در جامعه ایران اسلامی جاری و ساری بوده است که بی شک امروز به عنوان مدلی موفق ظهور و بروز دارد از طرفی باید دقت داشت برای حفظ این روحیه و بسط و گسترش آن می بایست دست به اقدامات آکادمیک و دانشگاهی زد تا این مدل قوی تر از قبل در ابعاد متعدد و مختلف جامعه تداعی پیدا کند.

غفوری اظهار داشت: رسالت های بزرگ جنبش دانشجویی در قبال دانشجویان و دانشگاهیان بیان و اظهار جنایات ام الفساد قرن یعنی آمریکا است که بیشتر از کشتار و قتل می بایست در حوزه جنایات و ظلم های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی تعریف گردد.

مسئول بسیج دانشجویی استان اصفهان اظهار داشت: از طرفی می بایست مبانی قرآنی و انقلابی استکبار ستیزی بیش از پیش بیان شود که در این راه برنامه های مختلفی را در پیش رو خواهیم داشت، از زمره این برنامه ها توزیع  بسته های فرهنگی و از طرفی برگذاری مجموعه برنامه های میدانی همچون تجمع نمادین در روز پنجشنبه و شنبه هفته آینده در دستور کار خواهد بود.

محسن آنالویی، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان گفت: این شورا به عنوان عالی ترین نهاد تصمیم گیرنده در مورد برنامه های کلان این تشکل با عضویت تعدادی از مسئولین بسیج دانشجویی که طی فرآیندی انتخاباتی انجام می گیرد، همواره به منظور تنظیم و جهت دهی به مواضع و برنامه های مختلف فعالیت های مختلفی را دنبال می کند.

علی کریمی، مسئول ستاد عتبات عالیات دانشجویی استان اصفهان گفت: با توجه به وظایف ذاتی این ستاد تا امروز بیش از ۵۰۰۰ مجوز خروج برای دانشجویان مشمول صادر گردید است که در رتبه بندی استان ها پس از استان تهران، اصفهان مقام دوم را در کشور به خود اختصاص داده است.

وی ادامه داد: با توجه به ماهیت استکبار ستیزی عاشورا و اربعین در نظر داریم طی تجمعی بزرگ در نجف اشرف پیام بزرگ استکبار ستیزی را به جهان اعلام نماییم.

محمد فانیان، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه هنر اصفهان در ادامه این نشست خبری گفت: امروز با همت جوانان انقلاب اسلامی استکبار ستیزی همچنان عینیت دارد که بی شک الگویی بارز این جوانان شهید حججی است از طرفی با توجه کنیم بعد از چهار دهه از وقوع انقلاب اسلامی می بایست تکلیف بسیاری از مسائل همچون هنر انقلابی را مشخص نماییم که بی شک نوعی تقابل در عرصه نزاع با هنر غربی و مدرن است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز