دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۹
 ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران یک نیروی واحد و تحت فرماندهی مقام معظم رهبری هستند   

امام جمعه اصفهان گفت:ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران یک نیروی واحد و تحت فرماندهی مقام معظم رهبری هستند و این وحدت برای مردم ما ثابت شده است.

به گزارش ندای اصفهان،آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد در همایش اخوت ارتش و سپاه اظهار داشت:ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران یک نیروی واحد و تحت فرماندهی مقام معظم رهبری هستند و این وحدت برای مردم ما ثابت شده است.

وی با بیان اینکه دشمن همواره در افکار و خیالات واهی به سر می‌برد، افزود: وحدت در مقابل دشمنانی که همواره به دنبال اختلاف افکنی میان نیروهای مسلح ما هستند سبب بر هم خوردن این خیالات واهی می‌شود.

امام‌جمعه اصفهان با اشاره به ۳ اصل انقلاب اسلامی گفت: این ۳ اصل شامل قانون اساسی، ولایت فقیه و ایستادگی در برابر استکبار جهانی است.

آیت‌الله طباطبایی‌نژاد با بیان اینکه دشمنان به‌دنبال ناکامی ایران در رسیدن به موفقیت‌ها هستند، گفت: دشمنان خود خوب می‌دانند که ما در انرژی هسته‌ای به دنبال اقدامات غیرقانونی نیستیم اما بازهم چنین صحبت‌هایی را مطرح می‌کنند.

وی با بیان اینکه آمریکا دیگر ابرقدرت جهانی نیست، خاطرنشان کرد: آنها که روزی با فتنه‌گری به دنبال تغییر حکومت در کشورها بودند خود اذعان دارند که در مقابل ایران ناتوان و عاجز هستند.

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه دشمن به‌دنبال ایجاد موج تبلیغات منفی علیه ایران است، افزود: آمریکا با تقویت داعش به دنبال ایستادن در مقابل قدرت و نفوذ ایران بود و این در حالی بود که بیان می‌کردند در حال مبارزه با داعش هستیم.

انتهای پیام/

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق