چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
مردم از شعارزدگی خسته‌ شده‌اند
 عضو شورای شهر اصفهان به خودش تذکر داد   

یکی از اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان امروز در صحن علنی این شورا به خود تذکر داد.

به گزارش ندای اصفهان، پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان پیش از ظهر امروز برای نخستین بار شاهد پدیده جالبی بود؛ نصیر ملت یکی از اعضای این شورا در صحن علنی امروز شورای شهر به خود تذکر داد.

عضو کمیسیون امور اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: امروز در شرایطی زبان به سخن می‌گشایم که اعتقاد دارم، مردمان سخت‌کوش شهر من، از شعار و شعارزدگی خسته‌اند، از قول‌های واهی و نمایش‌های زندگی در رنجند و به امید آینده، در انتظار «عمل» نشسته‌اند.

وی افزود: خوب می‌دانم که «هزینه فرصت» هر تصمیم و انتخابی، به معنای از دست رفتن فرصت بهترین انتخابی است که می‌توانست به جای انتخاب موجود قرار گیرد و اصفهان ما، دیگر ظرفیت تصمیمات اشتباه و مسیرهای غلط را ندارد.

ملت خاطرنشان کرد:حال که فرصت برای بیان دغدغه‌های مردم شهرم فراهم شده، نخستین و مهم‌ترین تذکر رسمی را به کسی عنوان می‌کنم که بیشترین انتظارم از اوست و او کسی نیست جز خودم.

* آقای «ملت» به تو متذکر می‌شوم

وی بیان داشت: آقای نصیر ملت! به تو متذکر می‌شوم هزینه فرصت حضورت در شورای شهر اصفهان، از دست رفتن فرصت حضور آن ۷۰۰ نفر کاندیدای دیگری است که تو امروز با اشغال یکی از ۱۳ صندلی شورا، فرصت حضورشان را به خود اختصاص داده‌ای؛ خود بهتر می‌دانی که تو و همکارانت، به تنهایی توانایی و تخصص مورد نیاز در ارکان مدیریت پیچیده و گسترده اصفهان، با این پیشینه و تاریخ و تمدن را ندارید.

عضو کمیسیون امور اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: باید تلاش کنی تا شرایط را برای حضور هرآنکس که قلبش برای این شهر می‌تپد -از هر گروه و قوم و تفکر و آئین و مذهبی- فراهم ساخته و با هم‌اندیشی و کمترین هزینه و در بهترین زمان، اصفهان را در مسیر اصلی توسعه هدایت کنی.

وی خطاب به خود ادامه داد: به تو متذکر می‌شوم که حضور در شورای شهر مسیری نبوده که بخواهی درباره آن به یک باره و اتفاقی تصمیم بگیری؛ پس به خوبی آگاه باشد که باید در این خصوص، با آگاهی و تدبیر، برای آسایش مردمانت قدم برداری… مردمانی که در طول تاریخ، همواره بیشترین هزینه را برای سربلندی این دیار صورت داده‌اند و دیگر تاب تحمل اشتباهات تکراری را ندارند.

ملت تصریح کرد: خوب بِدان که تاوان سیاست‌های اشتباه گذشته را، مردمانی داده‌اند که به تو برای آینده شهرشان اعتماد کرده‌اند، مردمانی که روزگار را به سختی می‌گذرانند و به امید تغییر فضای شهری، تو را به عنوان خادم خود، برگزیده‌اند.

* تصمیم اشتباه تو فرصتی از آینده اصفهان را از بین می‌برد

وی عنوان داشت: حال که در کنار جمعی همفکر با کول باری از تجربه، تخصص و نیروی جوانی قرار گرفته‌ای، ضمن پذیرش همه کمبودها، مشکلات و ایرادات موجود، جای هیچ گونه توجیه برای کوتاهی و اشتباه و عدم موفقیت نخواهی داشت و بدان، خدایی که تو را در این مسند قرار داد، مشروط به حرکت و تلاش در مسیر منافع مردم، همواره بهترین همراه و پشتیبانت خواهد ماند.

عضو کمیسیون امور اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان یادآور شد: امیدوارم همواره این موضوع را فراموش نکنی که در این راه پرپیچ و خم، فرصت هیچ اشتباهی وجود ندارد و خدای نکرده یک تصمیم اشتباه تو و همکارانت، فرصتی از آینده جهان‌شهر اصفهان را از بین خواهد برد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: امید که با تصمیمات صحیح و حرکت در جهت منافع مردمان شهر اصفهان، بهترین آینده برای نصف‌جهان رقم بخورد و شهر ما به جایگاهی که همواره مستحق آن بوده، دست پیدا کند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


«توئیت گرام» آموزش حضور موثر در توئیتر و اینستاگرام؛ ثبت نام 09132706715
«توئیت گرام» آموزش حضور موثر در توئیتر و اینستاگرام؛ ثبت نام 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز