شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
 اوحدی: همچنان از سرنوشت ۶۵ زائر ایرانی اطلاع نداریم   

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: تا کنون پیکرهای ۳۷۷ جان‌باخته ایرانی حادثه منا را تحویل گرفتیم اما همچنان از سرنوشت ۶۵ زائر دیگرمان بی‌اطلاع هستیم.

به گزارش ندای اصفهان، سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت گفت: تا کنون پیکرهای ۳۷۷ جان‌باخته ایرانی حادثه منا را تحویل گرفتیم اما همچنان از سرنوشت ۶۵ زائر دیگرمان بی‌اطلاع هستیم.

اوحدی در گفتگوی تلفنی با خبر ۲۱ سیما با اشاره به اینکه کار جستجو در دو سردخانه جده و مکه همچنان ادامه دارد، افزود: امروز پیکر دو جان‌باخته دیگر ایرانی را از مقامات سعودی تحویل گرفتیم.

وی افزود: امروز همچنین تعدادی عکس و وسایل همراه جان‌باختگان را در یکی از سردخانه‌ها در اختیارمان قرار دادند که همچنان در حال بررسی آنها هستیم.

اوحدی با اشاره به اینکه دیروز سعودی‌ها به‌طور تمام‌وقت کار نکردند، گفت: به همین خاطر انتقال پیکرهای شماری از جان‌باختگان که قرار بود دیروز به میهن بازگردد میسر نشد و فردا زمان دقیق انتقال آنها را اعلام خواهیم کرد.

رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه آخرین پرواز حجاج ایرانی روز دوشنبه از جده به تهران خواهد بود، تصریح کرد: تا زمانی که مشکل ویزا نداشته باشیم برای کاهش نگرانی خانواده‌های ۶۵ زائر مفقود با همه توان در عربستان خواهیم ماند و بررسی‌ها را ادامه می‌دهیم.

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

  1. ناشناس گفت:

    مرگ بر ال سعود
    ننگ بر سازشکار
    0    0
نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق