سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۰۶:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۱
 شهرداری عامل اصلی قتل های خیابان باهنر +فیلم   

با وجود پیگیری های مکرر اهالی محل برای احداث پل عابرپیاده و افزایش روشنایی خیابان، شهرداری هنوز اقدامی در این زمینه نکرده است در حالیکه حتی بدون این درخواست ها و پیگیری ها، وظیفه شهرداری ها ایجاد فضای امن برای اهالی محل است

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، خیابان باهنر اصفهان در شب گذشته برای چندمین بار شاهد تصادفی مرگبار بود.
در این تصادف که در تاریخ ۱۹ مهر اتفاق افتاد به گفته شاهدان یک موتور سوار به یک عابر پیاده برخورد می کند. موتور سوار که ظاهرا با چراغ خاموش از خیابان تردد می کرده است و روشنایی کم خیابان نیز مزید علت شده، متوجه حضور پیرمرد مسن سال در وسط خیابان نمی شود و تصادفی مرگبار اتفاق می افتد.
این در حالی است که در کمتر دو هفته پیش تصادفی دیگر در نزدیکی پل ۲۵ آبان برای سه دختر بچه اتفاق می افتد و جان یکی از آن ها را می گیرد.
خیابان باهنر در چند وقت گذشته در کنار پیشرفت های شهری که داشته است، به یکی از خطرناک ترین خیابان ها تبدیل شده است. سرعت بالای وسایل نقلیه به دلیل پل ۲۵ آبان، عبور خط بی آر تی، پرتردد بودن عبور عابران پیاده به دلیل مساجد و مغازه ها و مدارس اطراف خیابان، وجود جایگاه های پمپ بنزین در بستر خیابان و… همه از عواملی می تواند باشد که این خیابان پر حادثه تر کند.
در انتها باید گفت با وجود پیگیری های مکرر اهالی محل برای احداث پل، حتی پل های کم هزینه تر دارای آسانسور و افزایش روشنایی خیابان در محل گذر عابر پیاده، شهرداری هنوز اقدامی در این زمینه نکرده است در حالیکه حتی بدون این درخواست ها و پیگیری ها، وظیفه شهرداری ها قبل از گسترش امکانات شهری، ایجاد فضای امن برای اهالی محل است.
در صورتی که هم چنان اقدام فوری در این زمینه شکل نگیرد شاهد کشته شدن کودکان و سالخوردگان بیشتری در این خیابان خواهیم بود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق