یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۹
معاون امور اجتماعی بهزیستی اصفهان:
 دستگاه کددار کردن متکدیان رونمایی شد   

معاون امور اجتماعی بهزیستی اصفهان با اشاره به اینکه در سالجاری با افزایش کودکان کار روبرو بودیم، گفت:کودکان ساماندهی شده اصفهان امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۰ درصد افزایش داشت.

به گزارش ندای اصفهان،دستگاه کددار کردن متکدیان استان اصفهان توسط وزارت کشور رونمایی شده است.

وی با بیان اینکه اداره کل بهزیستی استان اصفهان در ساماندهی متکدیان دستگاه اصلی نیست، اضافه کرد: تنها وظیفه بهزیستی در این زمینه داشتن دو کارشناس متخصص در این زمینه است و متولی اصلی در این زمینه وزارت کشور است.

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان اصفهان با اشاره به اینکه آنچه که در حال حاضر اتفاق می‌افتد با آنچه در ساختار پیش بینی شده است، همخوانی ندارد، تصریح کرد: البته اخیرا در شهرداری اصفهان و فرمانداری شهرستان اقدامات خوبی صورت پذیرفته است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه متولی اصلی در بخش ساماندهی کودکان خیابانی  بهزیستی است، اضافه کرد: البته باید توجه داشته باشیم که برای این امر از سمن‌هایی کمک می‌گیریم که از سازمان بهزیستی مجوز فعالیت دریافت کرده باشند.

فرشاد با اشاره به اینکه بر اساس برآوردهای صورت گرفته در سال جاری با افزایش کودکان کار روبرو بوده ایم، ابراز داشت: باید توجه داشته باشیم که تعداد کودکان ساماندهی شده در بهزیستی استان اصفهان در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۰ درصد افزایش داشته است.

انتهای پیام/

منبع:خبرنگار مهر

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق