سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
طی اقدامی در فضای مجازی صورت گرفت
 واکنش دانشجویان دانشگاه اصفهان نسبت به نقض قانون در دانشگاه   

در پی واکنش مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان به نقض قانون و مصوبه شورای عالی امنیت ملی در ایام استقبال از دانشجویان ورودی جدید، تعدادی از دانشجویان این دانشگاه نیز در فضای مجازی با انتشار پست‌هایی نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند.

به گزارش ندای اصفهان،امسال در ایام استقبال از دانشجویان ورودی جدید در دانشگاه اصفهان یکی از قوانین و مصوبات شورای عالی امنیت ملی در خصوص یکی از سران فتنه نقض شد که محمدحسن سیوندیان، مسؤول بسیج دانشجویی این دانشگاه به نقض قانون واکنش نشان داد.

وی اظهار کرده بود: امسال و به بهانه آغاز سال تحصیلی جدید جریانات سیاسی معلوم‌الحال در دانشگاه اصفهان به واسطه یکی از تشکل‌ها، غرفه استقبال از دانشجویان جدیدالورود را به فرصتی تبدیل کرده است تا با هنجارشکنی ساحت دانشگاه را به میدان جنجال و تنش سیاسی تبدیل کند.

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان همچنین تصریح کرده بود: خسارات عظیم فتنه ۸۸ خصوصاً در بعد اقتصادی آن بر کسی پوشیده نیست، اقدامات فتنه‌گران که باعث ضعف اقتدار درونی کشور شد فرصتی به بیگانگان داد تا با استفاده از این فرصت دست به تحریم‌های اقتصادی بر علیه کشورمان بزنند تا ماه‌ها وقت دولت یازدهم برای توقف تحریم‌ها و امضای برجام صرف کرد.

وی همچنین در این مصاحبه از مجمع نمایندگان استان اصفهان خواسته بود که در فرایند رأی اعتماد به وزیر آتی علوم در دولت دوازدهم این رفتارهای فرا قانونی و تنش‌زا و بی‌توجهی‌ها نسبت به برخورد با خاطیان آن را مدنظر قرار داده و وزارت علوم نیز در دوره جدید فعالیتی حتماً مصلحت‌های علمی و لزوم حفظ آرامش در دانشگاه‌ها را در تصمیمات خود لحاظ کند.

در پی واکنش به نقض قانون و مصوبه شورای عالی امنیت ملی، تعدادی از دانشجویان دانشگاه اصفهان نیز در فضای مجازی در پست‌هایی نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز