پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع فارغ التحصیلان خلبانی پایگاه شهید وطن پور اصفهان:
 آینده سازی راهبرد جدید استکبار علیه ایران/ هرگز با خنده‌، رقابت به تعامل تبدیل نمی شود   

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه آینده‌سازی متناسب با اهداف خود راهبرد جدید آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه جمهوری اسلامی ایران است و همه تمرکز دشمن روی جنگ نرم علیه جوانان ایران اسلامی استوار شده تاکید کرد: هدف آمریکا از حضور در منطقه ما حذف مقاومت و محور مقاومت یعنی ایران اسلامی است.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از صاحب نیوز، فرمانده نیروی زمینی ارتش در هفتادمین دوره از مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان خلبانی و  دهمین دوره مراسم دانشجویان فارغ‌التحصیل فنی و مهندسی در پادگان شهید وطن‌پور اصفهان گفت: راهبرد آمریکا بر علیه کشور اسلامی ما، آینده سازی است و هرگز نباید باور کرد که رقابت ها به رفاقت و تعامل تبدیل شود.

امیر پوردستان در مراسم هفتادمین دوره فارغ التحصیلی دانشجویان خلبانی و دهمین دوره فارغ التحصیلان هوانیروز اظهار کرد: هدف آمریکا از حضور در منطقه ما حذف مقاومت و محور مقاومت یعنی ایران اسلامی است.

به گفته این مقام نظامی کشورمان، حمایت قاطع ایران از مقاومت در عراق، بحرین، سوریه، لبنان و یمن یکی از مهمترین عوامل دشمنی استکبار و آمریکا با ایران است.
وی با بیان اینکه دشمنی که تا دیروز منتظر یک لحظه بود تا تاسیسات هسته‌ای ایران را نابود کند و یا یک آشوب خیابانی راه بیندازد ادامه داد: امروز همان دشمن، در پی آن است که دست دوستی دراز کرده و زمانی را برای قهوه خوردن و خنده با طرف ایرانی سپری کند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با رد خوش گمانی به دشمن تاکید کرد: نباید احساس کنیم که اگر موافقت‌نامه‌ای با دشمن به امضاء رسید دیگر دشمن به دوست تبدیل شده است.

وی با یاداوری اینکه امروز شاهدیم بعداز برجام خیلی از دولتی ها و همفکران آنها آب از لبانشان جاری شده است افزود: این خیال باطلی است که گمان می کنند همه مشکلات کشور با برجام حل و فصل خواهد شد.

امیر پوردستان در ادامه تصریح کرد: آینده‌سازی راهبرد جدید آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه جمهوری اسلامی ایران است و همه تمرکز دشمن روی جنگ نرم علیه جوانان ایران اسلامی استوار شده است.
به اعتقاد این مقام ارتش، امروز همه توان دشمن روی شبکه‌های اجتماعی و ماهواره‌ای گذاشته و همین امر نشان از اهمیت فضای مجازی و فهم دشمن از اثرات آن است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: استراتژی دشمن نسبت به ایران آن است که همواره ایران باید در کنار شعله آتش باشد و راه‌اندازی گروه‌های تکفیری داعش در منطقه ناشی از این استراتژی دشمن است.
وی با تسلیت فاجعه منا آل سعود را آل منفور نامید و گفت: آل‌سعود جز زبان زور نمی‌فهمد و تنها باید با زبان اقتدار با آنها سخن گفت.

وی با بیان اینکه اختلاف ایرانب ا آمریکا مبنایی و اصولی است، گفت: در اغلب موضوعات ایران با آمریکا تقابل دارد گفت: چرا که به عنوان نمونه آمرکیا درصدد حذف محور مقاومت اسلامی، از بین بردن ثبات واستقلال کشورهای منطقه و تجزیه کشورهایی چون عراق، یمن وسوریه و حتی حمایت از رژیم صهیونیست کودک کش است ولی نظر ایران کاملا ۱۸۰ درجه مخالف است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: اگر امروز آمریکا پای میز مذاکره با ایران شسته است به جهت آن است که درمانده شده است و از روی استیصال در این راه گام نهاده است.

پوردستان خاطرنشان کرد: مولفه های قدرت ایران همجون رهبری هوشمند و دشمن شناس، ملتی فهیم و ولایتمدار و نیروهای مسلح آماده به کار مانع از رسیدن دشمن به اهدافش شده است.

این مقام مسئول تاکید کرد: تمرکز و توجه ویزه دشمن که با همه توان خود پا در میدان گذاشته است، روی بحث جنگ نرم است وفعالیت از طریق شبکه های اجتماعی و ماهواره ای برای تخریب بنیان های جوانان ایران است، آنها در پی ساختن آینده ای متناسب با اهداف خود هستند.

وی ابراز کرد: راهبرد جدید آمریکا و رژِم نحوس صهیونیست، علیه ایران اسلامی آینده سازی متناسب با اهداف خود است، ما در حال حاضر با شیطان بزرگ و شیطانک هایی چون عربستان طرف هستیم.

پوردستان در ادامه به دستاوردها و رشادت های هوانیروز اشاره و عنوان کرد: خلبانان هوانیروز همچون ابابیل بر سر دشمن فرود می آمدند و اقتدارخود را به اثبات رسانیدند، هوانیروز براساس رشادت هایش مدال افتخاری بر سینه نظام جمهوری اسلامی ایران است.

لازم به ذکر است که در ادامه فرمانده نیروزی زمین ارتش جمهوری اسلامی به همران مسئولان عالی رتبه ارتش اصفهان و فرمانده کل هوانیروز ارتش، کتابخانه تخصصی هوانیروز در پایگاه شهید وطن پور را افتتاح کردند که بالغ بر چند صد جلد عنوان کتاب مرتبط با هوایی و پرواز وجود دارد.

همچنین در پایان امیر سرتیپ پوردستان از سه بالگرد بازسازی شده و مسلح شده به منظور هجوم دیدن و نکاتی را بیان کردند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


«توئیت گرام» آموزش حضور موثر در توئیتر و اینستاگرام؛ ثبت نام 09132706715
«توئیت گرام» آموزش حضور موثر در توئیتر و اینستاگرام؛ ثبت نام 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز