دوشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
در حال تکمیل/ انقلاب اسلامی قابل تبدیل به جمهوری اسلامی نیست
 سرلشکر جعفری: باید مراقب نفوذ فکری، فرهنگی و سیاسی دشمن باشیم   

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی قابل تبدیل شدن به جمهوری اسلامی نیست، گفت: باید مراقب نفوذ فکری، فرهنگی و سیاسی دشمن باشیم.

به گزارش ندای اصفهان، به نقل از تسنیم، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری در کنگره سرداران و ۲۴۰۰ شهید استان چهارمحال و بختیاری با گرامی‌‌داشت یاد و خاطره شهیدان دوران دفاع مقدس اظهار داشت: برخی امروز می‌گویند انقلاب اسلامی به جمهوری اسلامی تبدیل شده که این یکی از حرف‌های پوشش‌دار است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: باید مراقب نفوذ فکری، فرهنگی و سیاسی دشمن باشیم که دنبال این هستندکه بگویند دیگر انقلاب شده و نگران انقلاب نباشید دنبال اهداف انقلاب نباشید، نظام مستقر شده و حالا بیاییم به مسائل خود بپردازیم، کاری به غزه و فلسطین و زورگویی‌های غربی‌ها در منطقه نداشته باشیم” در حالی که حیات ما در انقلاب اسلامی است.

جعفری ضمن گرامیداشت مقام خانواده‌های شهدا گفت: امیدوارم جامعه ما قدر این خانواده‌ها را بیشتر دانسته و توفیق خدمت گزاری بیشتری به آنها داشته باشد.

وی افزود: ما باید به ترسیم راه شهدا پرداخته و بدانیم خط مشی آنها چه بوده روی چه اصولی تمرکز کرده و چه مسیری را برای تحقق اهداف خود انتخاب کرده بودند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: تنها از این طریق است که می‌توانیم در امروز و آینده انقلاب اسلامی در مسیر شهدا حرکت کرده و به دنبال تحقق همان اهدافی باشیم که آنها بودند.

جعفری تأکید کرد: راه شهدای ما استقامت در برابر نظام سلطه بود استقامت و پایداری در تمامی ابعاد آن.

وی تصریح کرد: آنها به گواه قرآن هیچ‌گاه دربرابر فشارها، تهدیدها، تحریم‌ها و سختی‌ها سست نشده و ضعفی از خود نشان ندادند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: خط مشی شهدا این بود که هیچ‌گاه تسلیم دشمن نشده و حرف زور دشمنان را نپذیرفتند.

این خبر در حال تکمیل است……

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق