شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
در حال تکمیل/ انقلاب اسلامی قابل تبدیل به جمهوری اسلامی نیست
 سرلشکر جعفری: باید مراقب نفوذ فکری، فرهنگی و سیاسی دشمن باشیم   

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی قابل تبدیل شدن به جمهوری اسلامی نیست، گفت: باید مراقب نفوذ فکری، فرهنگی و سیاسی دشمن باشیم.

به گزارش ندای اصفهان، به نقل از تسنیم، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری در کنگره سرداران و ۲۴۰۰ شهید استان چهارمحال و بختیاری با گرامی‌‌داشت یاد و خاطره شهیدان دوران دفاع مقدس اظهار داشت: برخی امروز می‌گویند انقلاب اسلامی به جمهوری اسلامی تبدیل شده که این یکی از حرف‌های پوشش‌دار است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: باید مراقب نفوذ فکری، فرهنگی و سیاسی دشمن باشیم که دنبال این هستندکه بگویند دیگر انقلاب شده و نگران انقلاب نباشید دنبال اهداف انقلاب نباشید، نظام مستقر شده و حالا بیاییم به مسائل خود بپردازیم، کاری به غزه و فلسطین و زورگویی‌های غربی‌ها در منطقه نداشته باشیم” در حالی که حیات ما در انقلاب اسلامی است.

جعفری ضمن گرامیداشت مقام خانواده‌های شهدا گفت: امیدوارم جامعه ما قدر این خانواده‌ها را بیشتر دانسته و توفیق خدمت گزاری بیشتری به آنها داشته باشد.

وی افزود: ما باید به ترسیم راه شهدا پرداخته و بدانیم خط مشی آنها چه بوده روی چه اصولی تمرکز کرده و چه مسیری را برای تحقق اهداف خود انتخاب کرده بودند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: تنها از این طریق است که می‌توانیم در امروز و آینده انقلاب اسلامی در مسیر شهدا حرکت کرده و به دنبال تحقق همان اهدافی باشیم که آنها بودند.

جعفری تأکید کرد: راه شهدای ما استقامت در برابر نظام سلطه بود استقامت و پایداری در تمامی ابعاد آن.

وی تصریح کرد: آنها به گواه قرآن هیچ‌گاه دربرابر فشارها، تهدیدها، تحریم‌ها و سختی‌ها سست نشده و ضعفی از خود نشان ندادند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: خط مشی شهدا این بود که هیچ‌گاه تسلیم دشمن نشده و حرف زور دشمنان را نپذیرفتند.

این خبر در حال تکمیل است……

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق