پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۳۱
امام جمعه قهجاورستان:
 عصبانیت آمریکا از دست ایران، نشان دهنده انتخاب مسیر درست است   

امام جمعه قهجاورستان گفت: همانطور که رهبر عزیز، مدبر و هوشمند ما فرمودند سخنان ترامپ، هم نشان از عصبانیت و هم درماندگی و هم سبک مغزی دولتمردان آمریکاست و ما خدا را شکر می کنیم که آمریکا از دست ما عصبانی است و این نشان می دهد که در راه درست قدم بر می داریم.

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین مجید قاسمی در خطبه های نماز جمعه امروز قهجاورستان با اشاره به سخنرانی ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل بیان داشت: رئیس جمهور سبک مغز آمریکا سخنان سخیف و ابلهانه ای را بر زبان راند که این گزافه گویی ها باعث شرم مردم آمریکا و نخبگان این کشور شد و جامعه بشر هم به خاطر اینکه
در چنین تریبون بزرگی این دروغ ها و سخنان ابلهانه گفته شد، باید احساس شرم بکند.

وی افزود: رئیس جمهور آمریکا در یک سخنرانی متناقض لقب های زشتی را به ایران و کره شمالی نسبت داد و این فرد در حالی نگران وضعیت دموکراسی در ایران است که چند ماه قبل با سران رژیم سعودی رقص شمشیر انجام داد، رژیمی که اجازه نداده مردمش رنگ صندوق رای را ببینند.

خطیب جمعه قهجاورستان با بیان اینکه ترامپ در سخنرانی خود برجام را بدترین توافق تاریخ آمریکا برشمرده اظهار داشت: این سخنان به قدری شرم آور بود که همپیمانان آمریکا و مقامات اروپایی را نیز دچار نگرانی کرد.

وی افزود: همانطور که رهبر عزیز، مدبر و هوشمند ما فرمودند این سخنان هم نشان از عصبانیت و هم درماندگی و هم سبک مغزی دولتمردان آمریکاست و ما خدا را شکر می کنیم که آمریکا از دست ما عصبانی است و این نشان می دهد که ما در راه درست قدم بر می داریم.

حجت الاسلام قاسمی خاطر نشان کرد: تنها ملتی که مقتدرانه در برابر زورگویی هایی آمریکا ایستاد ملت انقلابی ایران اسلامی بود و رئیس جمهور آمریکا باید بداند که ملت ایران محکم تر از قبل در برابر آمریکا ایستادگی می کند.

امام جمعه قهجاورستان در ادامه با بیان اینکه باید به ابعاد سیاسی نهضت امام حسین(ع) پرداخته شود تصریح کرد: نفی حاکمیت طاغوت درسی است که ملت ایران در انقلاب اسلامی از نهضت عاشورا یاد گرفتند و این چنین شد که درس های سیاسی کربلا مردم را به مبارزه با طاغوت و مقاومت در راه رسیدن به اهداف ترغیب کرد و اینگونه مردم در برابر زر و زور و تزویر ایستادند.

وی افزود: دشمنان برای مبارزه با انقلاب اسلامی، انسان جاهل، جاه طلب و دیوانه های به نام صدام ملعون را برای شروع یک جنگ تمام عیار علیه ایران تشویق کردند و در آنجا هم ملت ایران با تاسی از امام حسین(ع) و مکتب امام حسین(ع) ۸ سال در برابر صدام ایستادگی کردند و اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک ایران جدا شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز