چهارشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
 کمپین مردمی «مرگ بر آمریکا» آغاز به کار کرد   

با اعلام آمادگی اقشار مختلف جامعه کمپین مردمی «مرگ برآمریکا» با هدف ادامه دار بودن مبارزه با آمریکا، آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، با توجه به ضرورت مبارزه با استکبار و تاکیدات امام راحل و رهبرمعظم انقلاب بر ادامه مبارزه بااستکبار تحت هر شرایطی، کمپین مردمی «مرگ بر آمریکا» در راستای لبیک گفتن به ندای رهبری ایجاد شده است.

این کمپین با آدرس  sheitanebozorg.com( شیطان بزرگ)  در فضای مجازی به صورت نسخه آزمایشی از ۱۱مهرماه آغاز به کار کرد، گفتنی است که این سایت شامل مجموعه پوسترها و یادداشت هایی باموضوع مبارزه با استکبار و آمریکا با محوریت فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب می باشد.

Untitled

در این کمپین مردمی، مسابقه وبلاگ نویسی، طراحی پوستر و گالری تصاویر با موضوع استکبار ستیزی و با محوریت ۱۳ آبان برگزار می شود.

لازم به ذکر است که این کمپین به صورت مردمی و با اعلام آمادگی اغلب آحاد و اقشار جامعه از جمله قشر طلاب وروحانیون، ورزشکاران، دانش آموزان، دانشجویان، اساتید و بانوان آغاز به کار کرده است.

بر طبق گفته مسئولین اجرایی این کمپین، جامعه هدف این کمپین در سه سطح، اقشار همسو با مبارزه استکبار، اقشار میانه و منفعل و جامعه غیرهمسو و معاند طراحی شده است.

قابل به ذکر است که نسخه نهایی  کمیین مردمی «مرگ برآمریکا» در هفته آتی با حضور جمع کثیری از مدیر مسئولان  و سردبیران خبرگزاری ها و مطبوعات رونمایی می شود.

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق