دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۳
نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس:
 نمایندگان اصفهان در سکوت بودند   

نماینده مردم دهاقان و شهرضا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر «بی‌طرف» به عنوان وزیر انتخاب می‌شد به نفع اصفهان بود، گفت: بی‌ط‌رف دید خوبی نسبت به استان اصفهان داشت و حضور وی به نفع اصفهان بود، اما نمایندکان اصفهان سکوت کردند.

به گزارش ندای اصفهان، سمیه محمودی امروز با اشاره به کابینه فعلی دولت دوازدهم، اظهار کرد: رأی کابینه روحانی سخت و سنگین بود و همه جلسات پشت سرهم و با قوت برگزار شد و رأی اعتمادها اگر بررسی شوند عاقلانه است.

وی تصمیم مجلس را عاقلانه دانست و افزود: مجلس صرفاً سیاسی نیست و انصافاً بسیار عقلانی عمل کرد.

نماینده مردم دهاقان و شهرضا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بسیاری از مواقع جلسات تا ساعت یک نیمه شب ادامه داشت و برنامه وزرا بررسی و حلاجی شد، روز رأی‌گیری روز آرامی بود و رأی‌گیری انجام شد.

محمودی گفت: ۳ فراکسیون ولایت، مستقلین و امید در مجلس فعال بود که بنده عضو فراکسیون مستقلین بودم، مخالف و موافق برای وزیران روز نخست ثبت نام شد و افرادی‌که تمایل به سخنرانی داشتند بر اساس قرعه‌کشی صحبت کردند.

وی با بیان اینکه اگر «بی‌طرف» به عنوان وزیر انتخاب می‌شد به نفع اصفهان بود، اذعان کرد: بی‌ط‌رف دید خوبی نسبت به استان اصفهان داشت و حضور وی به نفع اصفهان بود اما نمایندگان اصفهان در سکوت بودند، زیرا چهارمحال بختیاری و خوزستان با اصفهان رقابت دارند.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: چیت‌چیان یکی از گزینه‌ها بود اما آذربایجانی‌ها هم عقب‌نشینی کردند که دلایل منطقه‌ای داشت و او از خود دفاع نکرد.

محمودی تصریح کرد: در انتخاب کلباسیان سعی بر این بود که فردی اقتصادی باشد و سیاسی نباشد و اینکه چرا یک فرد اصفهانی انتخاب شد شاید به خاطر خصلت اصفهانی‌ها در اقتصاد است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم دولت برنامه‌ها را به خوبی اجرا کند و برای اصفهان هم خیر و برکت داشته باشد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز