یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
سردار فدا:
 امروز آمادگی نیروهای مسلح بیش از همیشه و در حد اعلاست / منتظر اذن فرمانده کل قوا هستیم   

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) با بیان اینکه در هر موضوع اذن فرمانده کل قوا داده شود وارد می‌شویم، گفت: امروز آمادگی نیروهای مسلح بیش از همیشه و در حد اعلاست.

به گزارش ندای اصفهان، مجتبی فدا در حاشیه دومین کارگاه آموزشی منطقه‌ای حقوقی، گفت: این همایش به منظور اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی مسائل حقوقی مربوط به سپاه، به صورت منطقه‌ای و با حضور چهار استان مجاور برگزار می‌شود.

وی افزود: با توجه با ابلاغ قوانین جدید آیین دادرسی، کیفری و مالیاتی این نیاز احساس شده است که باید رده‌های مختلف سپاه با قوانین جدید و با ظرفیت‌ها و محدودیت‌های آن آشنا شوند.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) ادامه داد: با توجه به اینکه سپاه در قالب بسیج ارتباطات و تعاملات بسیاری با دستگاه‌ها و اقشار مختلف دارد به همین خاطر آگاهی داشتن از قوانین جدید ظرفیت خوبی را ایجاد می‌کند تا همانطور که از ابتدا سپاه قانونمند و قانون محور بوده است، من بعد هم به همین شکل و بر همین مدار حرکت کند و بر اساس قوانین ابلاغی به انجام ماموریت‌هایی که وظیفه دارد، بپردازد.

فدا اضافه کرد: رده‌های اقتصادی نیروهای مسلح جایی حضور پیدا می کنند که یا کمک به دستگاهی باشد یا پیمانکار داخلی ورود نکند و یا پیمانکاری‌های داخلی توانایی انجام پروژه را نداشته باشند، در این شرایط سپاه با کمترین قیمت پروژه‌های اقتصادی را انجام می‌دهد.

وی تاکید کرد: هیچگونه کار اقتصادی خارج از چارچوب و یا فرار مالیاتی نداریم و تمام فعالیت‌های اقتصادی سپاه، شفاف، روشن و قابل ارائه است.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان افزود: در قانون سال گذشته ابلاغ شد که نیروهای مسلح در رده‌های وابسته به بنیاد تعاون که کار اقتصادی می کنند باید مالیات بدهند؛ ما طبق قانون عمل می‌کنیم، اگر قانون در جایی بگوید مالیات بدهیم، می‌دهیم.

فدا در پایان با اشاره به فاجعه منا گفت: در همه زمینه‌ها تابع فرمانده خود هستیم، در هر موضوع اذن فرمانده کل قوا داده شود وارد می‌شویم؛ امروز آمادگی نیروهای مسلح بیش از همیشه و در حد اعلاست.

منبع : فارس

 

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق