شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۸

گفتگو با مدیر استودیو فن آوران پارس

انیمیشن شهید محسن حججی تا پایان شهریور تولید خواهد شد

استودیو فن آوران پارس که یک مجموعه خصوصی در شهرستان کوچکی است کارهای بزرگ جهانی زیادی را به سامان رسانده است؛ این استودیو در نمونه ای جدید از کارش تصویر انیمیشنی از شهید حججی تهیه کرد

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، استودیو فن آوران پارس در تهران نیست بلکه یک استودیوی شهرستانی است که برخلاف تصور حتی در مرکز استان خود نیز قرار ندارد! آنها در شهر کوچک محلات کارهای جهانی انجام می دهند و انیمیشن های بلند و کوتاه تولید می کنند. اعضاء این استودیو که در نوع خود خاص اند در جدیدترین کارشان تصویر انیمیشنی از شهید حججی، قهرمان جوانان ایرانی که در سوریه به شهادت رسید را به صورت انیمیشنی تولید کرده اند.

«محسن عبدالعلی» مدیر این استودیو که خود همنام با «محسن حججی» است در گفتگو با ندای اصفهان اذعان داشت که تا پایان شهریور انیمیشن ۲۰ دقیقه ای در مورد این شهید بزرگوار تولید خواهد شد.

گفتگوی کوتاهی با وی داشتیم که در ادامه می خوانیم.

***

ندای اصفهان: موضوع این انیمیشن که قرار است ساخته شود چیست؟ 

– ما در موسسه مان مجموعه مصاحبه های خاصی از شهدا را با فضاسازی ویژه ای تولید کرده ایم به نام «وطن پرستو»، که در آن شهید آوینی در بهشت با بقیه شهدا گفتگو می کند. در این مجموعه مصاحبه شهید آوینی با شهداء شاخصی همچون شهید صیاد شیرازی، شهید محمد ابراهیم همت، شهید احمد کاظمی، شهید حسن باقری، شهید حسین همدانی، شهید ابراهیم هادی، شهید احمدی روشن و… را به تصویر کشیده ایم، و شهید محسن حججی را نیز به نمایندگی از شهدای مدافع حرم در این مجموعه شاهد خواهیم بود.

ندای اصفهان: خانواده شهید هم در جریان این کار زیبای شما هستند؟

– خیر، هنوز نتوانسته ایم با آنها ارتباط بگیریم؛ با بچه های سپاه اصفهان تماس گرفتیم که گفتند آنها اصلا اصفهان نیستند.

ندای اصفهان: چه شد که تصمیم گرفتید شهید حججی را به این کار اضافه کنید؟

– راستش قسمت بود و توفیق پیدا کردیم، قرار بود شهید دیگری کار شود ولی چون رفرنس از آن شهید والامقام در دسترس نبود تصمیم گرفتیم از شهید حججی انیمیشن تهیه شود.

ندای اصفهان: ساخت انیمیشن هزینه سنگینی دارد و شما نیز یک مجموعه غیر دولتی هستید، هزینه ساخت انیمیشن را چگونه تامین کردید؟

– این برنامه در ادامه حمایت سازمان سراج از مجموعه برنامه وطن پرستو است، و  ان شاءالله خود شهید نظری به من رو سیاه بکند تا برنامه خوبی از کار در بیاید.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق