ندای اصفهان

برگزاری شب شعر مقاومت با حضور خانواده شهید حججی

کدخبر: 77439
۲۹ مرداد ۱۳۹۶ در ساعت ۵:۰۶ ب.ظ

به گزارش ندای اصفهان، سید مسعود ذکاوتمند از برگزاری شب شعر مقاومت خبر داد و اظهار کرد: با توجه به اینکه موضوع مقاومت در حیطه کاری خانه انقلاب است و در حال حاضر نیز موضوع مقاومت با شهدای مدافع حرم گره خورده و از طرفی در اصفهان آن‌چنان که باید و شاید به شهدای مدافع حرم پرداخته نشده است تصمیم بر این شد تا شب شعر مقاومت را با موضوع شهدای مدافع حرم برگزار کنیم.

وی افزود: در این برنامه شاعران مطرح کشور به سرودن شعر در موضوع شهدای مدافع حرم می‌پردازند، از جمله این شاعران می‌توان به مهدی جهان‌دار اشاره کرد که شعر معروف «فتنه» را در محضر رهبر انقلاب قرائت کرد، همچنین با توجه به شهادت شهید محسن حججی که به تازگی به شهادت رسیدند از خانواده این شهید مدافع حرم دعوت شده تا در برنامه حضور داشته باشند.

معاونت روابط عمومی خانه انقلاب اسلامی و ولایت گفت: پس از قرائت شعر شاعران دعوت شده به برنامه، در ادامه از خانواده شهید حججی درخواست شده تا در مورد این شهید صحبت کنند تا مردم و مخاطبان با این شهید بزرگوار بیشتر آشنا شوند.

وی با دعوت از مردم برای حضور در این برنامه تأکید کرد: این برنامه چهارشنبه ساعت ۲۰:۳۰ در خانه انقلاب اسلامی و ولایت واقع در خیابان چهارباغ پایین، خیابان جامی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,