پنج شنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۶
اخبار انتظامی استان؛
 اسباب بازی های میلیاردی به مقصد نرسید/ کشف نوشابه های تریاکی در خوروبیابانک   

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا از کشف یک محموله اسباب بازی خارجی به ارزش دو میلیارد ریال و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد.

به گزارش ندای اصفهان، سرهنگ حمید امیرخانی گفت: ماموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی شهرستان شهرضا حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کشنده دانگ فنگ مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: این خودرو که از جنوب کشور به مقصد تهران در حرکت بود حامل ۲۷۳ کارتن انواع اسباب بازی خارجی بود که راننده آن مدارک مثبته گمرکی را ارائه نداد.

سرهنگ امیرخانی با اشاره به اینکه محموله کشف شده توسط کارشناسان دو میلیارد ریال ارزش گذاری شده است، بیان کرد: در این رابطه راننده خودرو دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا خاطر نشان کرد: قاچاق کالا به تولیدات داخلی کشور ضربه مستقیم می زند که از تمام مردم تقاضا می شود هر گونه اخبار در این خصوص را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

نوشابه های تریاکی در خوروبیابانک
فرمانده انتظامی شهرستان خوروبیابانک از کشف هفت کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک که در بسته های نوشابه جاساز شده بود خبر داد.

سرگرد نعمت خلیلی گفت : ماموران انتظامی شهرستان خور و بیابانک حین کنترل و نظارت بر خودروهای عبوری به یک سواری پژو ۴۰۵ مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو مقدار هفت کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک که در ۱۴ بطری نوشابه به طرز حرفه ای جاساز شده بود کشف شد.

این مسئول انتظامی بیان کرد: در این خصوص یک سوداگر مرد ویک سوداگر زن دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان خوروبیابانک خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان موادمخدر برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه فعالیت به آنان نخواهد داد.

دستگیری سارقان احشام ۸ ساعت پس از وقوع سرقت
فرمانده انتظامی شهرستان نطنز از دستگیری دو سارق احشام و کشف ۳۳ دام سرقتی کم تر از هشت ساعت پس از وقوع سرقت خبر داد.

سرهنگ علی بنی آدمی اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت احشام از یک دامداری در شهرستان نطنز، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستورکار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان تحقیقات خود را آغاز کردند و موفق شدند کم تر از هشت ساعت پس از وقوع سرقت دو سارق را شناسایی و با هماهنگی پلیس شهرستان لنجان آنها را دستگیر کنند.

این مسئول انتظامی بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه سارقان ۳۳ راس دام سرقتی کشف و دو سارق دستگیر شده پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

کشف ۱۰۰ کیلو مواد افیونی در خمینی شهر
فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر از کشف ۱۰۰ کیلو گرم تریاک و دستگیری دو سوداگر مرگ خبر داد.

سرهنگ علی جعفری نژاد گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه دو قاچاقچی حرفه ای مواد افیونی ،محموله ای را وارد شهر خمینی شهر کرده اند و قصد توزیع آن را دارند بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مواد مخدر این شهرستان و استان قرار گرفت.

وی افزود: پس از هماهنگی با مقام قضائی یک تیم مجرب از ماموران به محل اعزام و در بازرسی از مخفیگاه قاچاقچیان مقدار ۱۰۰ کیلو گرم تریاک را کشف کردند.

این مسئول انتظامی بیان کرد : در این عملیات دو سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

کشف محموله میلیاردی کالای قاچاق درشهرضا
فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا از کشف یک محموله لوازم خودرو به ارزش چهار میلیارد ریال و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد.

سرهنگ حمید امیرخانی گفت: ماموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی شهرستان شهرضا حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون بنز مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از این خودرو تعداد ۵۷۱ کارتن انواع لوازم خودرو کشف شد افزود: راننده خودرو مدارک مربوطه گمرکی را ارائه نداد.

سرهنگ امیرخانی از دستگیری راننده خودرو در این رابطه خبر داد و بیان داشت: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان مربوطه چهار میلیارد ریال اعلام شده است.

دستگیری سارقان میلیاردی منازل در اصفهان

رئیس پلیس آگاهی استان از شناسایی و دستگیری دو سارق حرفه ای منزل و کشف سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اموال مسروقه خبر داد.

سرهنگ ستار خسروی گفت : در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت از منزل وی بررسی موضوع در دستور کار ماموران پایگاه غرب پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان تحقیقات خود را دراین زمینه آغاز و با انجام یک سری اقدامات تخصصی دو نفر از عاملان وقوع این سرقت ها را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر کردند.

این مشئول انتظامی تصریح کرد: این دو متهم در بازجویی های صورت گرفته به سرقت سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اموال از منازل شهروندان اصفهانی اعتراف کردند .

سرهنگ خسروی با اشاره به اینکه تعداد زیادی از مالباختگان شناسایی شده اند و اموال آنها بازگردانده می شود افزود: در این رابطه پرونده تشکیل و هر دو سارق جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

کشف ۱۹کیلوو۸۰۰گرم تریاک در شهرضا
فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا از کشف مقدار ۱۹کیلوو۸۰۰گرم تریاک و دستگیری یک سوداگر مرگ خبر داد.

سرهنگ حمید امیرخانی گفت: ماموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی شهرستان شهرضا حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیونت نیسان که از جنوب کشور به مقصد اصفهان در حرکت بودمشکوک و آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی از این خودرو، مقدار ۱۹کیلوو۸۰۰ گرم تریاک کشف شد.

این مشئول انتظامی بیان کرد: در این رابطه راننده دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد .

انتهای پیام/

منبع:صاحب نیوز

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز