جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۶

فرمانده انتظامی اصفهان خبر داد

جزئیات دستگیری سارقان زورگیر خیابان مشتاق اصفهان

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: سارقی که با استفاده از سلاح سرد اقدام به زورگیری در منطقه مشتاق کرده بود، پس از عملیات ردیابی توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ندای اصفهان، سردار عبدالرضا آقاخانی درباره جزئیات زورگیری خیابان مشتاق اصفهان اظهار داشت: سه شنبه شب سارقی با استفاده از سلاح سرد اقدام به زورگیری از عابری در منطقه مشتاق می‌کند و طی تماس مال باخته با مرکز فوریت‌های پلیس و اعلام سرقت گوشی تلفن همراه خود، عملیات ردیابی آغاز می‌شود.

وی افزود: با ردیابی‌های پیدرپی سرانجام با پیدا کردن سرنخی، دو باند که به وسیله موتور سیکلت اقدام به زورگیری می‌کردند، شناسایی شده و در نهایت متهم در کمتر از 48 ساعت دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه بازجویی همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: 2 باند دستگیر شده در بازجویی دقایقی پیش به 15 مورد دیگر در زمینه زورگیری اعتراف کرده‌اند و بازجویی نیز همچنان ادامه دارد. زورگیر سابقهدار خیابان مشتاق که تاکنون چندین فقره سرقت مرتکب شده، در اختیار مقامات قضایی قرار گرفته است.

وی پیرامون دستگیری باندی در اصفهان ادامه داد: باند دیگری که اقدام به 8مورد سرقت در مقابل بانک و 80 مورد سرقت از منازل کرده بودند، روز گذشته توسط نیروهای پلیس شناسایی و دستگیر شدند و در اختیار مقامات قضایی قرار گرفتند.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715