شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
رييس پليس راهنمايي و رانندگي استان اصفهان اعلام كرد:
 صدور ۴ هزار برگ جریمه ورود به طرح زوج و فرد در اصفهان   

رييس پليس راهنمايي و رانندگي استان اصفهان گفت: از ۱۵ شهريورماه تاكنون ۴ هزار برگ جريمه از طريق الكترونيكي براي رانندگاني كه به صورت غير مجاز وارد محدوده طرح زوج و فرد شدند، صادر شده است.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از ایمنا، سرهنگ حسین غلامی در خصوص نتیجه اجرای طرح ثبت الکترونیکی جریمه ورود به طرح زوج و فرد از زمان اجرای رسمی آن تاکنون گفت: با همکاری شهرداری اصفهان ۲۵ دوربین پلاک‌خوان در محدوده طرح زوج و فرد نصب شده و از ۱۵ شهریورماه تخلفات ورود غیرمجاز خودروها به این محدوده به صورت الکترونیک ثبت و جریمه‌ها به در منازل آنها ارسال می‌شود.
وی جریمه ورود به طرح زوج و فرد را ۲۰۰ هزار ریال عنوان کرد و اظهار داشت: رانندگان می‌توانند با ارسال پیامک شماره   VINخودرو به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ از میزان جرایم رانندگی خود مطلع شوند.
رییس پلیس راهور استان اصفهان با موفق توصیف کردن طرح مذکور در کاهش بار ترافیک هسته مرکزی شهر و همچنین کاهش آلودگی هوا گفت: خوشبختانه با اطلاع‌رسانی خوب رسانه‌ها و دقت و توجه رانندگان شاهد کاهش حجم ترافیک در این روزها نسبت به مدت مشابه سال قبل هستیم.
وی با اشاره به قاطعیت و جدیت پلیس برای برخورد با رانندگان متخلف اظهار کرد: ۱۵ شهریورماه تاکنون تعداد ۴۰۰۰ برگه جریمه طرح زوج و فرد، تعداد ۳۰۰۰ برگه جریمه عبور از چراغ قرمز و تعداد ۷۰۰۰ برگه جریمه سرعت غیر مجاز صادر شده است.
سرهنگ غلامی، ثبت الکترونیکی تخلفات و جرایم رانندگی را گامی بسیار مهم در توسعه انضباط شهری عنوان کرد و با تقدیر از تلاش‌های شهرداری اصفهان در این زمینه گفت: در حال حاضر ۶۵ دستگاه دوربین پلاک خوان در بزرگراه‌ها و معابر اصلی شهر اصفهان وجود دارد که به صورت لحظه‌ای تخلفات رانندگان را ثبت می‌کنند.
وی جریمه مربوط به عبور از چراغ قرمز را یک میلیون ریال، سرعت غیرمجاز ۵۰۰ هزار الی یک میلیون ریال عنوان کرد و افزود: علاوه بر این برای خودروهایی که روی خط‌کشی عابر پیاده توقف و به حقوق شهروندان تجاوز کنند توسط دوربین‌های الکترونیکی سطح شهر ۲۰۰ هزار ریال جریمه ثبت می‌شود.

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز