یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۸

چگونه امیرکبیر اصلاح‌طلبان، دلواپس شد؟

درحالی این روزنامه امروز تصویری کاریکاتوری ازظریف ارائه داد که فردای تصویب برجام با طرحی قابل توجه وی را در ردا و قامت امیرکبیر به نمایش گذاشت و در یادداشت اول خود ظریف را «‌امیرکبیرعصرما» خواند.

به گزارش ندای اصفهان، به نظر می‌رسد روزنامه‌های زنجیره‌ای اصلاح‌طلب را بایستی جزو کم‌حافظه‌ترین رسانه‌ها به حساب آورد. نگاهی به برخی تیترهای گذشته این روزنامه‌ها با امروز و تناقض‌های آن این مسئله را اثبات می‌کند. کم حافظه‌گی این رسانه‌ها را نیز می‌توان به دلیل چرخش منفعت‌گرایانه آنان در مورد اخبار و اطلاعات روز دانست.

یکی از این موارد بسیار جالب توجه تیتر روزنامه آفتاب یزد امروز ۲۸ تیرماه است. این روزنامه امروز با ارائه تصویری کاریکاتوری از محمد جواد ظریف مواضع اخیر وزیر خارجه کشورمان درباره برجام را دلواپسانه خواند و با تیتر «دلواپسی ظریف» روی پیشخوان روزنامه‌فروشی‌ها ظاهر شد.

درحالی این روزنامه امروز تصویری کاریکاتوری از ظریف ارائه داد که فردای تصویب برجام با طرحی قابل توجه وی را در ردا و قامت امیرکبیر به نمایش گذاشت و در یادداشت اول خود ظریف را «‌امیرکبیرعصرما» خواند.

حال که برجام توسط کشورهای غربی از جمله امریکا زیر پا گذاشته شده و آمریکایی‌هایی برای اجرای آن دبه درآورده‌اند، ظریف در نیویورک به تکاپو افتاده تا دستاورد دیپلماتیک خود را حفظ کند و گاهی نسبت به موضع طرف مقابل درباره این سند هسته‌ای هشدار می‌دهد. حال روزنامه زنجیره‌ای آفتاب یزد این رویکرد ظریف را برنتابیده و وی را دلواپس خوانده است.

نظر شما در مورد این دو طرح روزنامه زنجیره‌ای آفتاب یزد چیست؟

۲۸ تیرماه سال ۱۳۹۶

۲۳ تیرماه سال ۱۳۹۴

انتهای پیام/

منبع:مشرق 

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715