یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۸

شعری که نعره پوچ اندیشان را درآورد!

تقدیر بسیج مدرسه علمیه حقانی از مداح ارزشی دکتر میثم مطیعی

بزرگترین گواه بر صحیح و به جا بودن این اقدام انقلابی، همین است که تمام دشمنان این آب و خاک از خود فروختگان عربستانی و سران نحس آمریکایی و اسرائیلی تا خودباختگان ضد انقلاب و مدعیان پوچ اندیش داخلی از اشعار ناب شما سوختند و یک صدا نعره شان به آسمان برخاست

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، به پاس مداحی ارزشی دکتر میثم مطیعی در عید فطر امسال، جمعی از مسئولین بسیج مدرسه علمیه حقانی ضمن ملاقات با دکتر میثم مطیعی، به ایشان لوح تقدیری اهدا کردند.

متن این نامه به شرح ذیل می باشد.

***

بسم رب العزه

«آن روزى که دیدند انحراف در مجلس پیدا شد، انحراف از حیث قدرت طلبى و از حیث مال طلبى در کشور، در وزیرها، در رئیس جمهور پیدا شد، باید جلویش را بگیرند… مردم باید مواظب شما باشند و مواظب همه اینها باشند.» امام خمینی ره

مداح انقلابی و برادر ارزشی، جناب آقای دکتر میثم مطیعی؛

خوشا به سعادتتان که در روزهایی که برخی صف اولی های مدعی انقلاب، سرمست از قدرت، همه اصول و ارزش های اسلامی و انقلابی را به فراموشی سپرده اند و در نیمه راه، مسیر خود را از آرمان های انقلاب جدا کرده اند، با وجدان بیدارتان، مسئولین کشور را بیدارباش دادید و در این مسیر، چه بسیار توهین ها و تهمت هایی را از مدعیان دروغین اخلاق و ادب تحمل کردید.

انتقادهای تمیز و مودبانه شما از مسئولین که در چارچوب «آتش به اختیار» امام خامنه ای مدظله العالی قرار داشت، نه تنها از عزت و محبوبیت شما نزد مردم بیدار ایران اسلامی نکاست، بلکه محترم تر و عزیز تر هم شدید، چرا که و لله العزه جمیعا.

امروز فقدان وجدان های آگاه و حق گویی چون شما شدیدا احساس می شود و وظیفه همه آن هایی که تریبون و مخاطب دارند، بیان حقایق و دفاع از ارزش های اسلام انقلابی است، حتی در قالب مداحی و روضه سیدالشهداء، چرا که آنان جانشان را در راه امر به معروف و نهی از منکر، و اصلاح امت پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله فدا کردند، و همانا ما نیز در همین روضه های حسین علیه السلام، درس آزادگی و امر به نیکی ها و اعتراض به انحرافات را آموخته ایم.

این اقدام شما دقیقا در راستای این روایت شریف از امیرالمؤمنین علیه السلام است که می فرمایند: کسى که منکَر را با قلب و دست و زبانش انکار نکند، مرده ‏اى است میان زندگان. تهذیب الأحکام ج ۶، ص ۱۸۱ و شما برادر عزیز چه خوب از عهده این رسالت بر آمدید.

بزرگترین گواه بر صحیح و به جا بودن این اقدام انقلابی، همین است که تمام دشمنان این آب و خاک از خود فروختگان عربستانی و سران نحس آمریکایی و اسرائیلی گرفته تا خودباختگان ضد انقلاب و مدعیان پوچ اندیش داخلی از اشعار ناب شما سوختند و یک صدا نعره شان به آسمان برخاست.

کاملا روشن است، آن هایی که حتی آب خوردن ما را در گرو توافقشان با آمریکا می دانستند، حال که به اعتراف صریح خودشان از برجام جز تحقیر ملت شریف ایران چیزی نصیب مان نشده و شیطان بزرگ به صورت برد-برد، یک طرفه برجام را نقض کرده، تحمل اعلام و پذیرش شکست سنگین شان را در مقابل مردم ندارند. اکنون که فریاد شکست برجام از حنجره انقلابی شما خارج شده سعی بر این دارند که با هوچی گری و ایجاد هیاهو افکار و اذهان ملت عزیز ایران را از مسائل اصلی کشور مانند مشکل اشتغال و تحریم های جدید آمریکا منحرف کنند تا شاید با این جنجال های بیهوده، بر شکست سنگین شان سرپوش بگذارند.

به امید پیروزی حق و سربلندی انقلاب اسلامی در سایه مقام معظم رهبری امام خامنه ای مدظله العالی

محمدجواد سلیمانی

مسئول بسیج مدرسه علمیه حقانی- قم

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق