پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۸

اشاره رهبر انقلاب به حادثه تروریستی تهران و عملیات‌هایی که لو رفت

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: رهبر انقلاب اشاره‌ای داشتند به عملیات‌های شکست خورده دفاع مقدس که عمدتاً به دلیل لو رفتن به شکست خورد و بر این تأکید داشتند که با یک شکست مقطعی نباید انفعال به وجود آید و عقب نشست.

به گزارش ندای اصفهان،پیام مرادی با اشاره به دیدار روز گذشته دانشجویان با رهبر انقلاب اظهار داشت: بنا بر تصریح رهبر انقلاب سطح مطالبی که دانشجویان مطرح کردند نسبت به سال‌های گذشته رشد داشته است.

وی افزود: غلبه گفتمان انقلاب در دانشگاه، ناتوانی برخی مسؤولان در شناخت مسائل اصلی کشور، توصیه به تشکل‌ها و انتقاد از سند 2030 از مهم‌ترین موضوعاتی بود که توسط مقام معظم رهبری در جمع پرشور دانشجویان مطرح شد.

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در پاسخ به این سؤال که جلسه چه میزان تحت تأثیر حادثه تروریستی 17 خرداد بود، گفت: مسائل مطرح شده و توسط نمایندگان تشکل‌های دانشجویی مربوط به مباحث کلان کشور بود و می‌توانم بگویم دیدار تحت تأثیر حوادث صبح آن روز نبود.

وی اضافه کرد: تنها اشاره دانشجویی که در این زمینه بود آن بود که امروز برای نسل سوم بعد از انقلاب شنیدن صدای تیر تازگی دارد اما در اوایل انقلاب چند سال به صورت مداوم شرایط کشور به همین منوال بوده و نظام اسلامی توانسته از آن عبور کند.

مرادی ادامه داد: همچنین گفته شد که باید نسبت به این مسائل توجه کامل داشت تا 30 سال دیگر دوباره جای جلاد و شهید تغییر نکند؛ که رهبر انقلاب نیز در صحبت‌های خود بر این موضوع تأکید کردند.

این دانشجوی دانشگاه اصفهان در ادامه با اشاره به بخشی از صحبت‌های مقام معظم رهبری عنوان کرد: رهبر انقلاب اشاره‌ای داشتند به عملیات‌های شکست خورده دفاع مقدس که عمدتاً به دلیل لو رفتن به شکست خورد و بر این تأکید داشتند که با یک شکست مقطعی نباید انفعال به وجود آید و عقب نشست.

وی تصریح کرد: اگر جنبش دانشجویی خودش را به تحولات سیاسی پیوند بزند، زمانی که نتیجه مورد نظرش حاصل نمی‌شود دچار یأس و انفعال می‌شود در حالی که تجربه ما در صدر اسلام و حتی در اوایل انقلاب به غیر از این است؛ قطعاً شکست مقطعی نباید حرکت به سمت حقیقت را متوقف کند.

به گفته دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل وجه انتقادی و آرمان‌خواهی دانشجویان و این که دانشگاه محل دانش است و نباید این موضوع در آن کم‌رنگ بشود، موضوعاتی است که باید در دستور کار دانشجویان انقلابی قرار بگیرد.

مرادی متن قرائت شده توسط نماینده اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل را دارای ویژگی شجاعت، صراحت و انصاف دانست و یادآور شد: متن قرائت شده را با پرداختن به اخلاق در بین مسؤولان شروع کردیم و این که اگر بداخلاقی به وجود آمد مسائل دیگر نیز تحت‌الشعاع قرار می‌گیرد.

وی خاطر نشان کرد: در ادامه به مسائل اصلی کشور از جمله مشکلات معیشتی و شفافیت عملکرد نهادها پرداختیم و انتقادهایی را نیز به دولت، مجلس صدا و سیما، شورای نگهبان، قوه قضائیه و سازمان تبلیغات داشتیم.

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در پایان اظهار داشت: در مجموع واکنش دانشجویان و رهبر انقلاب نسبت به متن قرائت شده توسط دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل متفاوت از سایر تشکل‌ها بود.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715