سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۶
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان:
 فاز دوم پارکومتر در منطقه مرکزی شهر اصفهان اجرایی می‌شود   

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه فاز دوم پارکومتر در منطقه مرکزی اصفهان اجرایی می‌شود، گفت: این طرح در چهار خیابان‌ شهر اجرایی می شود.

به گزارش ندای اصفهان،علیرضا صلواتی با اشاره به اجرای طرح پارکومتر در خیابان‌های شهر اصفهان اظهار داشت: این طرح به منظور ساماندهی پارک خودروها در خیابان‌های شهر اصفهان با توجه به افزایش ترافیک مورد توجه قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه این طرح برای نخستین بار در منطقه پنج شهرداری و در خیابان‌های نظر، شریعتی، توحید و حکیم نظامی اجرایی شده است، ابراز داشت: تاکنون شاهد برآوردهای خوبی از اجرای این پروژه در شهر اصفهان بوده‌ایم و تعداد پارک‌های دوبل در این منطقه به حداقل ممکن رسیده است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه پارکومتر در فاز دوم در منطقه مرکزی شهر اصفهان اجرایی می‌شود، اضافه کرد: در خیابان‌های شیخ بهایی، طالقانی، شهید بهشتی و کاشانی این طرح اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر اجرای طرح پارکومتر به صورت ارشادی اجرایی می‌شود، تصریح کرد: پس از فرهنگسازی مناسب اعمال قانون نیز در این بخش در دستور کار قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

منبع:خبرنگار مهر

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق