جمعه ۰۸ بهمن ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۴

با اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

مردم اصفهان در محکومیت اقدامات حکومت بحرین و تعرض به شیخ عیسی قاسم راهپیمایی می‌کنند

در پی جنایات آل خلیفه در سرکوب مردم بحرین و هتک حرمت به آیت‌الله شیخ عیسی قاسم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان ضمن محکوم کردن این اقدامات از مردم و اقشار مختلف درخواست کرد تا در راهپیمایی روز ۹۶/۳/۵ پس از نماز جمعه شرکت کنند.

به گزارش ندای اصفهان،شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی جنایات آل خلیفه در سرکوب وحشیانه مردم مظلوم بحرین و حمله مزدوران حکومت وابسته و تحت فرمان آمریکا در بحرین به مردم بی‌دفاع و هتک حرمت به بیت آیت‌الله شیخ عیسی قاسم، طی بیانیه‌ای از اقشار مختلف مردم خواستار حضور در تظاهرات در این رابطه شد.

در این بیانیه‌ آمده است: در پی جنایات ددمنشانه آل خلیفه در سرکوب وحشیانه مردم مظلوم بحرین و حمله مزدوران حکومت وابسته و تحت فرمان آمریکا در بحرین به مردم بی‌دفاع و هتک حرمت به بیت آیت‌الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان جهان و شهادت جمعی از مدافعان وی، ضمن محکومیت شدید این اقدامات وحشیانه پس از اقامه نماز دشمن‌شکن جمعه این هفته 5/3/96 در پشتیبانی از جنبش اسلام مردم بحرین و محکومیت این جنایات، مردم ایران اسلامی با حضور گسترده و پرشور اعتراض و خشم انقلابی و نفرت و انزجار خود را از این اقدامات ضد حقوق بشری اعلام می‌دارند.

در ادامه این بیانیه از مردم شهرهای اصفهان، کاشان، خمینی‌شهر، آران و بیدگل و شهرضا درخواست شده تا از مصلاهای نماز جمعه در مسیر راهپیمایی تظاهرات کنند.

به گزارش فارس، مسیر راهپیمایی در شهر اصفهان از مصلی نماز جمعه – سه راه شهید بابایی – خیابان مصلی – مسجد امام حسن عسگری (ع) صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715