دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۳

خبری که از روی سایت فرمانداری اصفهان حذف شد

نتایج شورای شهر بهارستان اصفهان در هاله‌ای از ابهام

باگذشت چهار روز از اتمام انتخابات شورای شهر در شهرستان بهارستان ، همچنان هیچ لیست تائید شده‌ای از منتخبین مردم منتشرنشده است.

به گزارش ندای اصفهان، در آخرین ساعات روز شنبه سی‌ام اردیبهشت‌ماه کانال بهارستان اقدام به انتشار لیست کاندیدای منتخب مردم کرد که بلافاصله با واکنش تند اکثر کاندیداها مواجه شد. روز یکشنبه عده قابل‌توجهی از کاندیداها مقابل فرمانداری اصفهان برای رسیدگی به وضعیت موجود تجمع کردند و خواهان اعلام نتیجه از سوی این نهاد شدند.در پایان روز یکشنبه سایت فرمانداری اصفهان فهرستی تحت عنوان برگزیدگان انتخابات شورای شهر بهارستان را منتشر کرد که بازهم بدون مشکل نبود و سبب شد روز دوشنبه تجمع اعتراضی کاندیداها مقابل فرمانداری اصفهان شکل بگیرد.

اطلاعیه‌های منتشرشده در کانال بهارستان و سایت فرمانداری اصفهان، تغییرات محسوسی از رشد آراء چند کاندیدای خاص داشت و شرایط به‌گونه‌ای پیش می‌رفت که انگار هنوز انتخابات در جریان است و به سبد آراء این افراد اضافه می‌شود.

باگذشت زمان این اطلاعیه نیز از روی سایت برداشته شد و شب دوشنبه اطلاعیه جدید منتشر شد که بازهم تعجب و اعتراض خیلی‌ها را در پی داشت. یکی از افراد علی‌البدل از رتبه دوازدهم به رتبه ششم صعود کرده و نفر هفتم اولین لیست منتشرشده، بعد از سقوط به رتبه هشتم ، در حال حاضر در رتبه یازدهم قرارگرفته است.

در دو مرحله تغییرات در اسامی ابتدا نفر هفتم و هشتم جابه‌جا شدند و در مرحله بعدی فردی از رتبه ۱۲ به جایگاه ۷ و فردی دیگری نیز ۲ رتبه صعود داشته است. این در حالی است که در شمارش‌های اخیر به برخی نامزدها حتی یک رأی هم اضافه نشده است.

موضوع قابل‌توجه دیگر در انتخابات شورای شهر بهارستان اصفهان، تخلفات گسترده در این انتخابات است که به گفته نماینده فرمانداری اصفهان در بهارستآن‌همگی ثبت و صورت‌جلسه شده است.ازجمله این تخلفات می‌توان به ورود بیش از بیست دستگاه اتوبوس از شهرستان‌های مختلف به‌ویژه لردگان به بهارستان اشاره کرد که به یک کاندیدای خاص رأی داده‌اند.

حضور مهمان‌های ناخوانده سبب شده تا عده زیادی از شهروندان بهارستانی نتوانند در انتخابات شرکت کنند و بسیاری از کاندیداها نیز با همین مشکل روبرو شده‌اند.

فیلم تصاویر ضبط‌شده از این اتفاقات در فضای مجازی در حال دست‌به‌دست شدن است و خیلی‌ها بر این باورند که ردپای شهردار بهارستان در این اتفاق مشهود است.

شهرداری و شورای شهر بهارستان در ماه‌های گذشته حواشی فراوانی داشته و انتخابات آن‌هم بدون مشکل و حاشیه نبوده است. نسبت فامیلی شهردار با یکی از نمایندگان مجلس اصفهان بر این حاشیه‌ها و حرف‌وحدیث‌ها نیز دامن زده است.

این چندروزه مقابل در فرمانداری اصفهان ، مملو از معترضانی است که به بازشماری آراء و عده‌ای ابطال آراء شورای شهر بهارستان تأکیددارند. باید منتظر ماند و دید این قصه کی به پایان می‌رسد.

خبرگزاری برنا

 

برچسب‌ها: , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
لیست مورد تایید مجمع نیروهای انقلاب اصفهان ویژه انتخابات مجلس
لیست مورد تایید مجمع نیروهای انقلاب اصفهان ویژه انتخابات مجلس
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
وعده صادق
وعده صادق