دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵

روحانی در اصفهان:

روزی که مردم در کنار نیروهای مسلح باشند امنیت ایجاد می‌شود/ وعده دوباره برای احیای زاینده‌رود

روحانی: استانداران حواس‌شان باشد از قدرت و تریبون سوءاستفاده نکنیم/ می‌خواهیم تعامل سازنده با جهان را ادامه دهیم

به گزارش ندای اصفهان، حجت‌الاسلام حسن روحانی عصر روز گذشته در جمع حامیان خود در اصفهان اظهار کرد: آینده ایران را در اختیار فریب‌کاران و شعار نخواهیم گذاشت، ما برای یک تصمیم تاریخی در نگین انگشتری جهان جمع شده‌ایم.

وی افزود: امروز در سایه امنیت هستیم، روزی که مردم در کنار نیروهای مسلح باشند امنیت ایجاد می‌شود.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: اینجا سرزمین دیوار نیست، ما با برجام بین ایران و جهان پل زده‌ایم، اگر ملت ایران اجازه دهد و رهبری یاری کنند باقی تحریم‌ها را بر خواهیم داشت.

وی افزود: ما می‌خواهیم تعامل سازنده با دنیا را ادامه دهیم، ما می‌خواهیم فناوری‌های پیشرفته را به ایران بیاوریم.

روحانی تصریح کرد: اگر اقدامات دولت یازدهم نبود دریاچه ارومیه خشک شده بود، برای دریاچه ارومیه و حورالعظیم برنامه‌ریزی کرده بودیم این‌بار نوبت زاینده‌رود است.

وی با بیان اینکه ما می‌خواهیم با دانشگاه‌های دنیا بیشتر ارتباط برقرار کنیم، تأکید کرد: ما به عقب بر‌نمی‌گردیم پیشرفت ما  به سوی سال 1400 است؛ ما دو سه هفته گوش کردیم ببینیم رقبا حرف جدیدی دارند، اما دیدیم حرف آنان رونویسی سال 91 است.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همچنین گفت: ملت مگر می‌گذارد تحریم برگردد، ما آرامش می‌خواهیم و آینده ایران را در اختیار فریبکاران نخواهیم گذاشت؛ ما آینده ایران را در اختیار شعار نخواهیم گذاشت.

وی همچنین عنوان کرد: اجرای قطار سریع‌السیر را شروع کردیم، همچنین ما با هم تصمیم گرفتیم فرودگاه عظیم و بین‌المللی در اصفهان به وجود آوریم و تکمیل کنیم؛ ما برای اشتغال تحصیل‌کرده‌ها دست به دست هم دادیم.

روحانی ادامه داد:‏ 10 بار تصمیم گرفتند شبکه‌های اجتماعی را فیلتر کنند، این روحانی بود که جلوی آن‌ها ایستاد؛ همه زندگی و آبروی روحانی به فدای شما جوانان.

وی همچنین مطرح کرد: در سال 92 آمار ورود گردشگران خارجی به اصفهان 65 هزار نفر بود اما در فروردین ماه امسال این آمار به 85 هزار نفر رسیده است.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ادامه اذعان کرد: ما می‌خواهیم اصفهان به عنوان قلب جهان بتپد و همه جهان به اصفهان بیایند و میدان نقش جهان را تماشا کنند.

وی ابراز داشت: در دولت یازدهم از خشکی دریاچه ارومیه جلوگیری شد و جان 14 میلیون ایرانی نجات پیدا کرد و این بار نوبت زاینده‌رود است؛ اصفهان به زنده بودن زاینده‌رود زنده است.

روحانی با بیان اینکه اصفهان سرزمین دیوار نیست و سرزمین پل‌ها است، اذعان داشت: ما با برجام بین ایران و جهان پل برقرار کردیم و دیوارها را فروریختیم، ما به دنبال تعامل سازنده با جهان هستیم و این کار دنبال خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: ما به دنبال آوردن فناوری‌های پیشرفته به ایران هستیم و نمی‌خواهیم بازار نفت را در اختیار عربستان قرار دهیم، ما به عقب برنمی‌گردیم و به جلو پیشرفت خواهیم کرد.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ادامه گفت: سخنان برخی از نامزدهای ریاست جمهوری بازنویسی‌ سال‌های 90 و 91 بود.

وی با بیان اینکه روز جمعه  روز سرنوشت ماست، اظهار کرد: اعتبار ملت ایران روز جمعه متبلور می‌شود؛ همه استانداران و فرمانداران باید حواسشان جمع باشد تا از قدرت و تریبون دولتی برای تبلیغات انتخاباتی استفاده نکنند.

روحانی در پایان مطرح کرد: حفظ و نگهداری از برجام سخت‌تر از به دست آوردن برجام است و حفظ و نگهداری صلح نیز بالاتر از به دست آوردن آن است؛ ما در کنار مردم توانستیم دیوارها را خراب کنیم و پل بسازیم و نمی‌گذاریم دیگران بیایند پل‌ها را خراب کنند و دوباره دیوار بسازند.

انتهای پیام/

خبرگزاری فارس

برچسب‌ها: , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715