یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴

عضو شورای انجمن اسلامی اصناف و بازاریان اصفهان:

لیست مجمع اصولگرایان اصفهان را افراد متخصص، پاکدست و دارای بالاترین تجربه تشکیل می دهد

محمود نباتی نژاد گفت: افراد لیست مجمع اصولگرایان اصفهان از بین حدود ۱۰۰ نفر ثبت نام کننده برگزیده و انتخاب شده اند که همه این افراد به امور شهری واقف و آشنا هستند.

به گزارش ندای اصفهان؛ انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از چند جهت اهمیت بسیار بالایی دارد که از جمله آن ها می توان به حل مشکلات مردم توسط شوراها، افزایش اعتماد عمومی و تلاش برای تحقق کامل قانون اساسی اشاره کرد.

در این رابطه و در آستانه انتخابات آینده ساز شورای اسلامی شهر و روستا، گفتگویی صمیمانه با جناب آقای محمود نباتی نژاد عضو شورای انجمن اسلامی اصناف و بازاریان اصفهان انجام داده ایم که در ادامه می خوانید.

***

-اصل صحبتمان در مورد تبلیغ انتخاباتی است و مجمع اصولگرایان و آن لیست واحدی که دادند. فکر می‌کنید چرا مردم باید به لیست اصولگرایان رای بدهند؟ چه ویژگی خاصی دارند؟

لیست مجمع اصولگرایان نقطه قوت های زیادی دارد. یکی از نقطه قوت های آن تجربه اکثر افرادی است که در این لیست هستند؛ از یک دوره شورا که چهار سال می شود تا ۱۶ سال. اینها تجربه کاری زیادی در اصفهان دارند که خیلی برای مردم مشخص است و نمود دارد.

این افراد به شهر و شهرداری آشنایی کامل دارند؛ حتی بعضی از آنها هم که در شورای شهر نبوده اند در خود شهرداری بوده اند و به امور شهرداری واقعاً تسلط دارند. یکی هم تخصص است که تخصصشان بالا است. این چند سال گرفتاریهای مردم با شهرداری که خیلی هم زیاد بوده است را در روزهای ملاقات بررسی و حل کرده اند.

اینها افرادی هستند که طی سالها تجربه آزمایش خودشان را پس داده اند و در شهر و شهرداری کار می کرده اند و هیچگاه برای منافع خودشان کار نکرده اند و همیشه خدمت برای مردم بوده است. زندگیشان را که بررسی می‌کنیم می‌بینیم که هیچ نقطه ضعف مالی و اخلاقی ندارند.

در مجمع اصولگرایان (که شورای عالی زیر نظر روحانیت معظم است) به این افراد نمره داده شده است، با آنها مصاحبه و کار شده و از بین حدود ۱۰۰ نفر افراد که برای شورای شهر ثبت نام کرده بودند اینها برگزیده شدند.

لیست مجمع اصولگرایان اصفهان را افراد متخصص، پاکدست و دارای بالاترین تجربه تشکیل می دهد. بحمدلله این لیست اصولگرایان است که دوستان بعد از ساعت‌ها و دو سه ماه روی آن کار کردند و به این نتیجه رسیده اند که اینها بهترین هستند و نقطه‌ های قوت زیادی دارد.

– چرا مردم باید به لیست واحد رای دهند؟ آیا اصلا به لیست رای دادن کار خوبی است؟

مطلبی است که حضرت امام خامنه ای فرمودند که به لیست رای می دهم. ممکن است افرادی را نشناسیم ولی چند نفر از لیست را بشناسیم، بنابراین به لیست رای می دهیم. این تبعیت از ولایت است که باید به این لیست کامل رای داد و دیگر اینکه اگر به لیست رای بدهیم اینها همه با هم هماهنگ و همکار هستند و با هم کار و تلاش می‌کنند، پروژه‌ها را به پیش می برند. اما اگر متفرق باشد و هر کدام از یک لیست جدا باشد، یکی هنرمند باشد و دیگری از جای دیگر باشد اینها ممکن است در مباحثی هماهنگ با هم نباشد و آنجاست که کار خوب پیش نمی رود.

اگر افراد از لیست های مختلف باشند ممکن است هر کدام سلیقه ای داشته باشد و یا تجربه کافی در آن زمینه نداشته باشد، بنابراین کارهای بزرگ عمرانی و فرهنگی شهر را با هم نمی‌توانند پیش ببرند و ممکن است این سلایق مختلف مانع کار شود.

-فکر می‌کنم به این ترتیب شناخت هم برای مردم راحت تر بشود و با اطمینان و اعتماد به لیست واحد راحت ‌تر می‌توانند رای بدهند.

بله طبیعتا اینطور است.

-مجموعه ای که  شما مسئولش هستید یعنی انجمن اسلامی اصناف و بازاریان، در این مورد چه فعالیتی انجام داده است؟ آیا برای تبلیغات انتخابات فعالیت داشته است؟

ببینید مجمع اصولگرایان که تشکیل شد، از تمام تشکل ها افرادی در این مجمع وجود دارد که از طرف انجمن اسلامی بازار و اصناف هم تقریبا سه چهار نفر در این مجمع بوده اند. همچنین در فرآیند بررسی کاندیداها و لیست شورای شهر سه چهار نفر شرکت داشتند. برای تبلیغات هم انجمن اسلامی اصناف و بازار اعلامیه و بیانیه می دهد و پشتیبانی می کند و برای تبلیغات هم همکاری می کند. به دوستان بازاری لیست را ارائه می‌دهیم و خصوصیات و نقاط قوت را برای همکاران توضیح می دهیم که آنها هم بتوانند با دید باز انتخاب کنند.

-چه کسانی از طرف انجمن اسلامی و اصناف بازاریان در مجمع اصولگرایان حضور دارند؟

آقای عباسعلی عباسی که دبیر انجمن اسلامی هستند، آقای حسین صمدی، آقای صباغ‌زاده و بنده در این مجمع فعالیت داریم.

– با تشکر از همکاری شما.

بنده هم از شما ممنونم و امیدوارم مردم فهیم اصفهان در روز ۲۹ اردیبشهت بار دیگر حماسه ای ماندگار رقم بزنند و به افراد شایشته و متعهد رای دهند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715