چهارشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۹

«تغییر» تنها مسیر بازگشت کرامت ایرانی- اسلامی است

بیانیه شماره 1 شاخه دانشجویی ستاد جوانان حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در استان اصفهان

دانشجویان حامی حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید ابراهیم رئیسی حرکت به سوی استقرار دولتی با رویکرد شفافیت اقتصادی، افزایش تولید داخلی، ایجاد اشتغال و متوجه مسائل معیشتی را راهکار و راهگشا گره های اقتصادی و حتی فرهنگی امروز می دانند

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، متن زیر بیانیه شاخه دانشجویان ستاد جوانان حجت الاسلام رئیسی در استان اصفهان است که در آن به راه برون رفت از گره های موجود کشور اشاره می کند.

***

«من در اینجا به جوانان عزیز كشورمان، به اين سرمايه‌ها و ذخيره‌هاي عظيم الهي و به اين گل‌هاي معطر و نوشكفته جهان اسلام سفارش مي‌كنم كه قدر و قيمت لحظات شيرين زندگي خود را بدانيد و خودتان را براي يك مبارزه علمي و عملى بزرگ تا رسيدن به اهداف عالي انقلاب اسلامي آماده كنيد.» صحیفه نور جلد 21 ص 96

خرمشهرها در پیش است، آری عرصه های خطیر پیش رو صحنه هایی است از جنس همان صحنه هایی که روزگارانی شاهد مبارزات جوانانی بوده است که نه از ظلم و جور دستگاه جبار طاغوتی هراسی داشته اند و نه از اخم مزدوران تا دندان مسلح آمریکایی و نه حتی از قهر و بد اخلاقی فاسدین در ظاهر متدین و دغدغه مند.

امروز نیز همچون گذشته جوانان خطه ی تمدن ساز اصفهان دوشادوش دیگر جوانان انقلابی ایران اسلامی با مشت هایی آهنین در مبارزه و صحنه ای دیگر راه بر اقلیت منفعت طلب بسته و قامت شجره ی مقدسی که سالها قبل در اتفاق میمون انقلاب و دفاع مقدس ریشه دوانده را استوارتر از قبل به نمایش می گذارند.

دانشجویان ستاد جوانان حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید ابراهیم رئیسی در استان اصفهان با افتخار اعلام می دارند که فارغ از هرگونه حمایت و یا هدایت از سوی نهادها و سازمان های غیر مردمی و بنا بر وظایف و تکالیف الهی و سیاسی خود قدم در این راه نهاده و تلاش برای تسری گفتمان انقلاب اسلامی و حمایت از پرچمداران آن را یگانه مسیر حاضر در پیش روی خود می بینند.

دانشجویان حامی حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید ابراهیم رئیسی با اعتقاد به مردم سالاری دینی به عنوان جلوه ای از حکومت دینی حرکت به سوی استقرار دولتی با رویکرد شفافیت اقتصادی، افزایش تولید داخلی، ایجاد اشتغال و متوجه مسائل معیشتی را راهکار و راهگشا گره های اقتصادی و حتی فرهنگی امروز دانسته و با تاکید بر حفظ قانون و اخلاقیات تغییر را تنها مسیر بازگشت کرامت ایرانی-اسلامی می داند.

در انتها از همه ی دانشجویان و جوانان حامی تغییر و تسری گفتمان انقلاب دعوت می کنیم با پیوستن به این ستاد گامی موثر در اصلاح وضع موجود و استقرار نگاه تماما مردمی و انقلابی بر قوه اجرایی کشوری بردارند.

«همان هایی که پیمان خدا را پس از محکم کردنش می شکنند  و آنچه را که خدا فرمان داده وصل شود قطع می کنند و در روی زمین به فساد می پردازند، آنهایند که زیانکارند.» بقره 27

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715