جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۹

مردم در عرصه انتخابات...

صندوق‌های رای، سیبل هدف دشمن

دشمن گاهی از در جنگ وارد می‌شوند و گاهی از در لبخند! گاهی دانشمندان هسته‌ای ما را نشانه می‌گیرند و گاهی اقتصاد را، اما هدف آن‌ها با وجود تنوع در این روش ها یکی است؛ آن چیزی نیست جز حذف اسلام و نظامی که پایبند به آن است

ندای اصفهان- زهرا رمضانی

اگر تأملی در قرآن داشته باشیم خواهیم دید که قسمت‌هایی از آن مربوط به موضوع ابلیس و هشدار به انسان در مورد فراموش نکردن حیله‌های این دشمن آشکار می باشد.

در مناسک اسلامی ما هم چنین چیزی مشهود است؛ مراسم چندباره رمی جمرات در حج تمتع یکی از این جلوه‌هایی است که نمی‌خواهد توجه و حضور ذهن انسان، از دشمن قسم خورده اش منحرف شود.

سیره معصومین ما نیز یکی دیگر از این جلوه‌ها است. پیامبراکرم (صلی الله علیه و آله) می‌فرمایند: «آگاه باشید عاقل‌ترین مردم کسی است که خدایش را بشناسد و از او پیروی کند و دشمنش را نیز بشناسد و آنگاه نافرمانیش کند.»

کشور ما ایران، تا حدود 40 سال پیش جولانگاه تمام قدرت‌های استعماری بوده و تمام منابع ما به دست آنها بوده است. انقلاب اسلامی ایران پایان سخت همه‌ی خوشی‌های آن‌ها بود پس طبیعی است که نظام اسلامی ما دشمنانی داشته باشد؛ دشمنانی که خواهان ضربه زدن به ما با تاکتیک‌های مختلف هستند.

دشمن گاهی از در جنگ وارد می‌شوند و گاهی از در لبخند! گاهی دانشمندان هسته‌ای ما را نشانه می‌گیرند و گاهی اقتصاد را، اما هدف آن‌ها با وجود تنوع در این روش ها یکی است، چیزی نیست جز، حذف اسلام و نظامی که پایبند به آن است.

برگ برنده نظام جمهوری اسلامی ایران که باعث بقایش در برابر هجمه‌های مختلف دشمن شده است، چیزی نیست مگر پشتوانه ی مردمی نظام که بزرگترین جلوه ی آن را در بیست و دوم بهمن‌های هر سال و در انتخابات‌ها شاهد هستیم.

برگ برنده نظام اسلامی

اگر حضور مردم در صحنه انتخابات نباشد آنها به راحتی می‌توانند تهاجم خود را چندین برابر کنند. پس منطقی است که هر اقدامی انجام دهند تا این برگ برنده را از نظام اسلامی بگیرند.

گاهی شاهد هستیم که در سلامت انتخابات تشکیک ایجاد می‌کنند و مرتب در رسانه‌ها و تبلیغات قوی‌شان مطرح می‌کنند که انتخابات ایران آزاد نیست و یا مهندسی شده است.

ایجاد تردید و دودلی در مردم و سرد کردن مردم برای حضور در انتخابات یکی دیگر از شگردهای نزدیک به انتخابات دشمنان ایران است، شگردی که رهبر انقلاب از آن اینگونه یاد می‌کنند:

«آنها چرا انگیزه دارند انتخابات را کمرنگ کنند؟ چون دشمن می‌داند که قوام جمهوری اسلامی، متکی به رأی و حضور مردم است. در جمهوری اسلامی اگر مردم در صحنه نباشند، جمهوری اسلامی چیزی نیست. جمهوری اسلامی که چهارتا مسئول از قبیل بنده نیستند؛ جمهوری اسلامی یعنی حضور همگانی ملت ایران و حرکت عمومی به سمت آرمان‌ها و آرزوهای بزرگ و عملی؛ این معنای جمهوری اسلامی است.» (1392/02/16 – بیانات در دیدار دست اندرکاران برگزاری انتخابات‌)

با رصد کردن دستگاه‌های تبلیغاتی استکبار، ردپای یک روش قدیمی دیگر هم قابل مشاهده است و آن کتمان پیشرفت‌ها و بزرگ جلوه دادن ضعف‌ها و مشکلات کشور است. مشکلاتی که ما هم به وجود آن واقف و معترضیم، اما کاری که دشمن انجام می‌دهد بزرگ جلوه دادن این ضعف‌ها است و البته قوّت‌ها و نقاط جوشش را که در سراسر کشور و در هر گوشه و کنار، خود را به انسان‌های منصف نشان می‌دهند از چشم‌ها پنهان می‌کنند و هدف همه ی این اقدامات ناکارآمد جلوه دادن نظام و نا ‌‌امید کردن مردم از آن است تا همه‌ی این ها منتهی به یک انتخابات کم رنگ با درصد مشارکت پایین شود.

ایجاد یک ماجرای سیاسی، اقتصادی و یا امنیتی و سرگرم کردن مردم به آن، یکی دیگر از تاکتیک‌هایی هست که درصددند با کمک آن به هدف خودشان که ضربه زدن به انتخابات هست، برسند.

پروژه نفوذ بین مسئولین و تغییر اراده و محاسبات آن‌ها و مطابق فکر و دیدگاه دشمن تصمیم گرفتن هم یکی از مهمترین و خطرناک‌ترین روش‌های دشمن دیرینه ی ماست که با پادزهر جدی گرفتن انتخابات و انتخاب اصلح به یاری خداوند جلوی این دست اندازی دشمن را نیز می‌توان گرفت.

با تاملی در تاریخ می‌توان دریافت که بسیاری از اصحاب امیر المؤمنین که دل حضرت را خون کردند، همه مغرض نبودند، اما خیلی از آن ها مثل خوارج قدرت تحلیل نداشتند، نمی‌فهمیدند نقشه ی کلی دشمن چیست؟ وقتی این شناخت نیست به طور مسلم ممکن است انسان پازل دشمنی را که به خون او تشنه است، کامل کند.

این پرچم را فقط کسانی می‌توانند حمل کنند که اهل صبر و بصیرت باشند و یکی از ارکان بصیرت همین شناخت و رصد برنامه دشمن و عدم تبعیت از اوست، عاملی که به یاری خدا باعث شکست برنامه‌های بدخواهان نظام اسلامی خواهد شد. ان شاءالله.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شرکت قارچ یکتای سپاهان بزرگترین تولید کننده در صنعت قارچ ایران
شرکت قارچ یکتای سپاهان بزرگترین تولید کننده در صنعت قارچ ایران
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715