پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: ورزشي
چاپ خبر
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۹
وقتی کاری از دست مدیریت بر نمی‌آید؛
 بازیکنان سپاهان دست به دامان بازگشت محرم شدند!   

بازیکنان سپاهان که تا قبل از این از غیبت محرم نویدکیا مشکلی برایشان ایجاد نشده بود و بازی های خودشان را با پیروزی پشت سر می گذاشتند به هنگام صحبت در مورد مواضع محرم همه چیز را بر عهده باشگاه سپاهان و مدیریتش می گذاشتند اما می توان مصاحبه های متعددی را از بازیکنان سپاهان دید که همگی برای بازگشت محرم نویدکیا به صورت شخصی وارد عمل شده اند.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از صاحب نیوز،  محرم نویدکیا کاپیتان مصدوم سپاهانی ها همچنان بر سر مواضع قبلی خودش پافشاری می کند و تصمیمی برای بازگشت به تمرینات این تیم نگرفته است.

روزهای غیبت محرم در تمرینات سپاهان از مرز ۲ ماه هم گذشت و هرچند که در این مدت سپاهان عملکرد قابل قبولی در جریان رقابتهای لیگ و جام حذفی داشته است ولی با این وجود محرومیت و جدایی چند بازیکن تاثیرگذار سپاهان کار را به مرحله ‌ای رسانده که حسین فرکی برای پر کردن جای خالی بازیکنان غایب تیمش کار مشکلی در پش رو داشته باشد. غیبت شیبما و پادوانی در کنار جدایی احسان حاج صفی بدترین خبر برای هواداران سپاهان بود که در رقابت با مدعیان لیگ برتر به دنبال تماشای بردهای تیمشان هستند و این کمبود بازیکن درست در حساس‌ترین بازی سپاهان در نیم فصل اول لیگ کار دست ان تیم داد.

به هر صورت آخرین بازی زردها در جریان رقابتهای لیگ برتر در مقابل تراکتورسازی تبریز برگزار شد و هر دو تیم امتیازات را تقسیم کردند تا مشخص شود که زور سپاهان در غیاب بازیکنان اصلی‌اش به شدت کم می‌شود و حاشیه‌های غیبت محرم نویدکیا هم مزید بر علت شده تا این موضوع فشاری مضاعف به کادر فنی سپاهان وارد کند.سپاهان در فصل گذشته با شایستگی به عنوان قهرمانی در لیگ دست پیدا کرد و در جریان نقل و انتقالات ابتدای فصل هم خرید آنچنان زیادی نداشت تا با استفاده از همان بازیکنان قبلی خودش در لیگ پانزدهم حاضر شود.

اما در این میان صحبتهای مدیریت باشگاه و سرپرست تیم فوتبال نشان می دهد که هم اصغر باقریان و هم رسول خوروش تلاش بسیار زیادی انجام داده اند تا با محرم به صورت تلفنی و یا حضوری صحبت کنند که هیچکدام در این زمینه موفقیتی بدست نیاورده اند و محرم حاضر به پاسخگویی تلفنش نیست.

البته قهر محرم فقط با قسمت مدیریت باشگاه است و کاپیتان هیچ مشکلی با بازیکنان تیمش ندارد و حتی بنا بر گفته بعضی از بازیکنان محرم در پایان هر مسابقه لیگ برتر به همبازیانش زنگ می زند و در مورد کیفیت مسابقه با آنها صحبت می کند. نباید این نکته را فراموش کرد که محرم در بین بازیکنان تیمش محبوبیت بسیار زیادی دارد و حتی ستاره های بزرگ این تیم هم از او حرف شنوی دارند .

اما نکته ای که در طی روزهای گذشته بیشتر به چشم آمده مربوط به موضع بازیکنان سپاهان نسبت به وضعیت غیبت محرم نویدکیاست. بازیکنان سپاهان که تا قبل از این از غیبت محرم نویدکیا مشکلی برایشان ایجاد نشده بود و بازی های خودشان را با پیروزی پشت سر می گذاشتند به هنگام صحبت در مورد مواضع محرم همه چیز را بر عهده باشگاه سپاهان و مدیریتش می گذاشتند اما در طی چند روز گذشته می توان مصاحبه های متعددی را از بازیکنانی مثل خلعتبری،گردان،وریا غفوری و حتی بازیکنان جوانتر سپاهان دید که همگی برای بازگشت محرم نویدکیا به صورت شخصی وارد عمل شده اند و از کاپیتان تیمشان خواسته اند تا به سپاهان کمک کند.

این تغییر موضع شاید بی ارتباط با آخرین تساوی سپاهان در مقابل تراکتورسازی نباشد و بازیکنانی که تا دیروز موضعی تقریبا خنثی در مورد بازگشت محرم داشتند این روزها به صف موافقانی پیوسته اند که با زبان بی زبانی خواستار حضور کاپیتان تیمشان هستند. البته محرم هنوز واکنشی نسبت به این درخواستها از خودش نشان نداده است ولی نتایج سپاهان در طی دو بازی آینده این تیم در مقابل کارا شیراز و صبای قم مطمئنا تاثیر بسیار زیادی در نظر و عقیده محرم نویدکیا در مورد بازگشت دوباره به تمرینات سپاهان خواهد داشت.

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز