سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۶
​بعد از نماز عبادي سياسي جمعه صورت مي‌گيرد؛
 راهپیمایی مردم اصفهان در اعتراض به یورش رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی   

شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان اصفهان از عموم مردم هميشه در صحنه و حق طلب و شريف اصفهان دعوت به عمل مي‌‌آورد تا در مراسم راهپيمايي روز جمعه شركت كنند.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از ایمنا، شورای هماهنگی تبلیغاتی اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای یورش ددمنشانه نظامیان رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی را محکوم و از قشرهای مختلف مردم فهیم استان اصفهان دعوت به عمل می‌آورد تا با محکوم کردن این اقدام و حشیانه ضمن حضور در نماز عبادی سیاسی جمعه، در تظاهرات عمومی این روز که در ۱۰ استان به ویژه اصفهان برگزار خواهد، شرکت نمایند.
در بخشی از این اطلاعیه آمده است:
در واپسین روزهای پایانی ماه ذی‌العقده و در آستانه ایام حج، نظامیان جلاد ارتش رژیم صهیونیستی به هنگام برگزاری نماز جماعت صبح در مسجد الاقصی، اقدام به شلیک گلوله، به آتش کشیدن بخشی از مسجد، گاز اشک‌آور و گاز فلفل به نمازگزاران مسلمان را داشته و صدها نفر زخمی گردیدند. این تجاوز وحشیانه با جلوگیری از ورود دیگر مسلمانان برای کمک به زخمی‌ها همراه بوده و نمازگزاران در مسجد محبوس شده‌اند. نمازگزاران با شعارهای الله اکبر در مقابل این حملات وحشیانه مقاومت کردند.
به همین منظور، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان از عموم مردم همیشه در صحنه و حق طلب و شریف اصفهان دعوت به عمل می‌‌آورد تا با محکوم کردن این یورش وحشیانه برای آزادی قدس شریف و سرزمین فلسطین دعا کنند و در مراسم راهپیمایی روز جمعه بیست و هفتم شهریورماه بعد از نماز عبادی سیاسی جمعه از مسجد امام، میدان امام، مسجد شیخ لطف الله به سمت خیابان حافظ برگزار خواهد شد شرکت و انزجار خود را از نظام سلطه و استکبار خون آشام جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و صهیونیسم غاصب به نمایش گذارند.

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز