دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۵

سراج

ارسال پرونده مشمولین ماده 84 الحاقی در موضوع فیش‌های حقوقی به دادسرا/ابلاغ برنامه‌های سال 96 به استان‌ها

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از ابلاغ برنامه‌های سال ۹۶ سازمان بازرسی به استان‌ها برای اجرا خبر داد و گفت: آن بخش از پرونده فیش‌های حقوقی را که مربوط به مشمولین ماده ۸۴ الحاقی بود به دادسرا فرستادیم که بیشتر از طرف بانک‌ها، بیمه‌ها و شرکت‌های دولتی هستند.

به گزارش ندای اصفهان،ناصر سراج در خصوص اقدامات سازمان بازرسی کل کشور در سال 96 گفت: ما برنامه‌های سال 96 را تنظیم و جهت اجرا به استان‌ها ابلاغ کرده‌ایم.

وی افزود: ما یکسری برنامه‌هایی داریم که قبل از سال آن را تدوین و ابلاغ می‌کنیم و یکسری برنامه‌های فوق‌العاده و موردی هم داریم که بیشتر در راستای فرامین مقام معظم رهبری در خصوص مسائل اقتصادی و فساد است.

سراج تصریح کرد: سال گذشته موضوع اقتصاد مقاومتی مطرح بود اما امسال حضرت آقا دو شاخصه تولید و اشتغال را نیز اضافه کردند و بیشتر برنامه‌های ما در رابطه با مبارزه با فساد است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه بازرسان ما هر سال بررسی‌های خود را انجام می‌دهند و سوء جریان‌هایی که در سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها و نهادها وجود دارد را اعلام می‌کنند، گفت: ما بر همین اساس برنامه‌ریزی‌های خود را انجام می‌دهیم و ابتدای سال این برنامه‌ها را جهت اجرا به سازمان‌ها ابلاغ می‌کنیم.

وی درخصوص آخرین وضعیت پرونده حقوق‌های نجومی گفت: ما آن بخش از پرونده را که مربوط به مشمولین ماده 84 الحاقی بود به طور کلی به دادسرا فرستادیم که این مشمولین بیشتر از طرف بانک‌ها، بیمه‌ها و شرکت‌های دولتی هستند.

سراج با بیان اینکه ما گزارش‌های خود را کامل می‌کنیم، گفت: مشکلی که داریم این است که نمی‌توانیم قبل از نهایی‌ شدن، اطلاع‌رسانی کنیم اما هرجایی سوء جریانی باشد آن را پیگیری می‌کنیم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور تاکید کرد: من حتی در پرونده حقوق‌های نجومی به رؤسای قوا مصادیق را اعلام کردم که ما اقدام کردیم منتهی پیش از نهایی شدن به لحاظ رعایت حقوق مردم اطلاع‌رسانی نمی‌کنیم.

وی در خصوص پرونده آلودگی هوا گفت: ما گزارش نهایی خود را قبل از سال جدید تهیه و آن را برای رؤسای قوا ارسال کردیم.

سراج خاطرنشان کرد: مواردی که اتفاق می‌افتد با ذکر اینکه چه نهادی مسئول است، به مسئولین ذیربط اعلام شده است.

انتهای پیام/

منبع:خبرگزاری فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715