سه شنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۵
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مطرح کرد
 قیمت واقعی پراید ۹ میلیون است نه ۱۵میلیون تومان   

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در خصوص کاهش قیمت پراید به ۱۵ میلیون تومان گفت: پراید ۱۵ میلیون تومان ارزش ندارد بلکه قیمت واقعی آن ۹ میلیون تومان است.

به گزارش ندای اصفهان، به نقل از میزان، سعید زمانیان با تاکید بر کاهش قیمت خودروهای بی کیفیت و گران، اظهار کرد: به عنوان مثال خودرویی مانند پراید از لحاظ بدنه، امنیت جانی و قطعات یدکی که دارد بسیار جای سئوال دارد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: خودروسازان داخلی باید کیفیت خودروی خود را افزایش و از سوی دیگر قیمت آن را کاهش دهند.تردد پراید در بین شهرها باید ممنوع شود
وی با اشاره به امنیت بسیار پایین خودرویی مانند پراید، اضافه کرد: باتوجه به امنیت بسیار پایین خودرویی مانند پراید، تردد آن باید در بین شهرها ممنوع است، چنین خودرویی برای داخل شهر مناسب است.

زمانیان دهکردی گفت: در حال حاضر مشکل مردم و ما کاهش قیمت خودرو نیست بلکه افزایش کیفیت مهم تر از آن است، مردم دارند به خودرویی پول می دهند که نه کیفیت دارد و نه قیمت.

خرابی قطعات خودروی صفر!
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متاسفانه امروزه مردم خودروی صفر از کارخانه تحویل می گیرند و سریعاً باید قطعات آن را به دلیل خرابی تعویض کنند.

مردم مجبور بودند خودرو می خریدند
وی با تاکید بر اینکه در سیستم خودروسازی کشور باید تغییر و تحولات اساسی صورت گیرد، گفت: یک زمانی تقاضا زیاد بود و مردم مجبور به خرید خودرو بودند اما اکنون مردم مجبور نیستند به خودرویی پول بدهند که نه کیفیت دارد نه قیمت.

زمانیان دهکردی افزود: اکنون مردم بابت خودرو پول زیادی پرداخت می کنند بنابراین باید خودروی تولیدی از کیفیت لازم برخوردار باشد.

کمپین «نه به خرید خودروی صفر» اثر گذاشته است
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمپین «نه به خرید خودروی صفر» اثر گذاشته است، اضافه کرد: این کمپین بازار را تحت تاثیر قرار داده است.

وی تصریح کرد: به عبارتی پیام و مفهوم کمپین «نه به خرید خودروی صفر» این است که مشتریان از نوع نگاه ساپیا و ایران خودرو به مردم با این قیمت و بی کیفیتی ناراضی هستند.

زمانیان دهکردی گفت: تاکید ما به خودروسازان این است که اگر خواهان ادامه فروش محصولات خود هستند اصلاح قیمت و کیفیت را به طور حتم در دستور کار داشته باشند.

 انتهای پیام/

برچسب‌ها: ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق