سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۴

گفتگو با دبیر کمیته سیاسی فرهنگیان اصفهان در جبهه مردمی نیروهای انقلاب؛

شفاف سازی مالی سیاست جبهه مردمی نیروهای انقلاب برای ریشه کن کردن فساد و رفع تبعیض

دبیر کمیته سیاسی فرهنگیان اصفهان در جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: کاندیداهایی که می‌خواهند از طرف جبهه در انتخابات شورای اسلامی شهر اصفهان شرکت کنند باید با شفاف سازی مالی در رفع تبعیض و فساد قدم بردارند.

 

بهرام افشاری دبیر کمیته سیاسی فرهنگیان اصفهان در گفتگو با خبرنگار ندای اصفهان پیرامون مسائل و مشکلات به وجود آمده در شورای شهر برخی کلان شهرها تاکید کرد: ماموریت جبهه مردمی نیروهای انقلاب، یک ماموریت گفتمانی است براین اساس در انتخابات شورای شهر بیشتر به دنبال ایجاد وفاق و وحدت حداکثری است.

وی افزود: جبهه به دنبال تمرکز بر فرآیندها و رویه‌ها، توام با توجه بر نتایج است، از این رو افراد ثبت نام کننده برای شورای اسلامی شهر اصفهان ابتدا باید همه اموال و دارائی‌های خود را به طور شفاف اطلاع‌رسانی کنند.

افشاری با بیان اینکه جبهه مردمی نیروهای انقلاب تا پایان دوره کاری، بر اموال و دارائی‌های اعضای شورا نظارت می‌کند افزود: این امر بدین جهت است که کوچکترین تخلفی از آن‌ها سر نزند و جبهه همواره با شفاف سازی مالی به مردم گزارش می‌دهد.

وی با اشاره به ضرورت برخورد و ریشه‌کن شدن فساد در سیستم شهرداری‌ها تاکید کرد: این شفافیت علاوه بر کاندیداها باید در تمام فرآیندهای شهرداری لحاظ شود تا عدالت در جامعه جاری شود.

دبیر کمیته سیاسی فرهنگیان اصفهان اشاره کرد: بعد از انتخابات جبهه مردمی نیروهای انقلاب، پیگیر سازوکارهایی است که به وسیله آن بتوان پدیده حاشیه‌نشینی را از شهر اصفهان ریشه کن کرده و با توزیع عادلانه امکانات در اقصی‌نقاط شهر این مهم تحقق یابد.

افشاری در پایان تاکید کرد: انتظار می رود افرادی هم که از قبل در شورای اسلامی شهر اصفهان حضور داشتند نیز شفاف سازی لازم را انجام دهند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

  1. تعدادی از جوانان دلسوز اصفهان گفت:

    سلام نوزوزتان پیروز.در انتخابات میان دوره ای محجلس شورای اسلامی شهررمون اصفهان افراد شایسته واصلح زیادی ثبت نام کرده اند و برخی از این افراد ناشناخته هستند وکسی اطلاعاتی از انها ندارند،می گویند شایسته است مثل ابوالحسن کتابی !شاید هم اصلح وخوب باشند ولی واقعا کسی ایشان را نمی شناسد ویا حداقل ما نمی شناسیمش…خواهش داریم حسب وظیفه رسانه ای خود نسبت به معرفی این افراد به جامعه و عموم مردم اصفهان جهت انتخاب درست اقدام ومار ایار ینمایید.با سپاس فراوان

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715