جمعه ۰۸ بهمن ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۸

نامه منتظمی خطاب به لاریجانی:

اجازه ندهید برخی نمایندگان مجلس به دیدار خیانتکاران و وطن فروشان بروند/ هیچگاه آشتی با فتنه‌گران رقم نخواهد خورد

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در نامه‌ای به لاریجانی پیرامون دیدار برخی از اعضای هیات رئیسه مجلس با سران فتنه نوشت: مطالبه ما این است که قاطعانه به این مسئله ورود کرده و اجازه ندهید برخی نمایندگان مجلس به دیدار خیانتکاران بروند.

به گزارش ندای اصفهان، متین منتظمی دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان سراسر کشور پیرامون دیدار برخی از اعضای هیات رئیسه مجلس با سران فتنه در نامه‌ای به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نوشت: مردم ایران اسلامی معتقدند که حکم سران فتنه چیزی جز اعدام آنها نیست با این همه مطالبه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان این است که قاطعانه به این مسئله ورود کرده و اجازه ندهید برخی نمایندگان مجلس به دیدار خیانتکاران و وطن فروشان بروند.

در ابتدای این نامه ضمن آرزوی توفیق برای خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، آمده است: احتراماً همگان واقفند که سران فتنه، خائنان به نظام و انقلاب اسلامی ایران هستند که دست شیطان بزرگ از آستین آنها بیرون آمده و بارها و بارها در بلندگوهای شیاطین بزرگ داد و فریاد کرده‌اند.

در ادامه تاکید شده است: چگونه برخی از اعضای هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی به خود اجازه داده‌اند تا با این سران فتنه دیدار کنند و از آنها راه و چاره طلب کنند؟

منتظمی ادامه داد: مردم ایران اسلامی معتقند که حکم سران فتنه چیزی جز اعدام آنها نیست با این همه مطالبه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان این است که قاطعانه به این مسئله ورود کرده و اجازه ندهید برخی نمایندگان مجلس به دیدار خیانتکاران و وطن فروشان بروند.

در خاتمه این نامه تصریح شده است: بدینوسیله از جنابعالی خواهشمندیم که با این افراد برخورد کرده تا هم خود و هم دوستانشان بدانند که سران فتنه خائنان و دشمنان این نظام اسلامی هستند و هیچگاه آشتی با این دشمنان قسم خورده رقم نخواهد خورد.

انتهای پیام/

منبع:خبرگزاری فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715