دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۹

آیت الله طباطبایی‌نژاد:

هیچ‌یک از مسئولین استان با تغییر فرماندار موافق نبودند/ فرماندار جدید خیرالموجودین است

آیت الله طباطبایی نژاد گفت: ما جز خیر و خوبی از آقای کفیل ندیدیم لکن تا جایی که من اطلاع دارم هیچ کدام ار مسئولین استان اصفهان با این تعویص ایشان در این شرایط حساس راضی نبودند لکن از بین گزینه‌های موجود برای جایگزینی ایشان شخص انتخابی خیرالموجودین است.

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، آیت الله طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان پیش از ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه فرماندار اصفهان عنوان کرد: از فضل الله کفیل کمال تشکر را داریم که با کمال وجود به مردم اصفهان خدمت کرد و جای هیچ‌گونه گلایه‌ای را باقی نگذاشت.

 

وی با اشاره به روایتی از امیرالمومنین مبنی بر اینکه عادل کسی است که مردم جز به نیکویی از او یاد نکنند افزود: ما جز خیر و خوبی از آقای کفیل ندیدیم لکن تا جایی که من اطلاع دارم هیچ کدام ار مسئولین استان اصفهان با این تعویص ایشان در این شرایط حساس راضی نبودند.
امام جمعه اصفهان پیرامون شخصیت فضل‌الله کفیل بیان کرد: او غیر از انجام وظیفه و اطاعت از قانون به هیچ چیز نظر نداشتند، خطی و حزبی نبودند و عین اعتدال بود اما متاسفانه عده‌ای این امر را به هم زدند و با این اقدام ناشایست برخلاف اعتدال رفتار کردند.
وی در رابطه با فرماندار جدیدالانتصاب خاطرنشان کرد: جناب آقای رضوانی در بین کسانی که قرار بوده به جای آقای کفیل انتصاب شوند خیرالموجودین است اما باید ببینیم در زمان مسئولیت چگونه رفتار می‌کند و الان زمان تعریف و تمجید نیست.

 

آیت الله طباطبایی‌نژاد با بیان اینکه شناخت منطقه وسیع اصفهان در زمان نزدیک به ایام انتخابات کار مشکلی است افزود: امیدواریم استاندار جدید با آقای کفیل مشورت کنند و از او و تیم اجرایی ایشان کمک بگیرند همچنین از تیم اجرایی فرماندار  نیز انتظار می‌رود که با کمال میل در این راستا همکاری کنند.

 

وی در تبیین یکی از ویژگی های بارز کفیل عنوان کرد: وی در ایام نابسامانی کشاورزان از نزدیک با کشاورزان صحبت می کرد و آنان را به آرامش دعوت می‌کرد و به خوبی توانست این ماجرا را همچون دیگر کارها مدیریت کند و آرامش و امنیت استان را حفظ کند.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان در بیان روایتی پیرامون مسئولیت‌پذیری افزود: امام علی(ع): هر کس چیزی از امور مسلمین را سرپرستی می‌کند و مسئولیت کاری را بر عهده می‌گیرد و درب اتاقش را روی مردم ببندد او دائما در این پرده افتاده باشد(مردم را راه ندهد) او دائما در غضب خداوند و عنت اوست تا اینکه راه را برای ورود مردم باز کند و افراد حاجتمند بتوانند نیازهای خود را با او مطح کنند و امورش حل و فصل شود.
وی در پایان با اشاره به حدیثی از امام صادق(ع) پیرامون مسئولان صالح و شایسته یادآور شد: هرکس متولی امر مردم شود و درب را بر مردم باز بگذارد و به حرف آنان گوش کند و در امور آنان دقت کند، خداوند برخود واجب می‌داند که در روز قیامت ترسی نداشته باشد و او را به بهشت جاودان وارد می‌کند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715