سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۵

اولین نشست مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی

تجمع ۳ هزار نفری در شهر آفتاب/انتخاب ۱۰ نامزد برتر دستور کار امروز/رحیمیان: معیشت مردم و دل‌بستن به دشمن دو دغدغه نیروهای انقلاب

نخستین نشست مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی صبح امروز در مجتمع فرهنگی شهر آفتاب واقع در جوار حرم مطهر امام خمینی (ره) آغاز شد.

به گزارش ندای اصفهان، نخستین مجمع عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی صبح امروز (پنج شنبه 5 اسفندماه) با حضور بیش از سه هزار نفر از اقشار مختلف مردم در مجتمع نمایشگاهی شهر آفتاب در جوار حرم حضرت امام( ره) آغاز شد.

 این مجمع در نشست امروز دو دستور ویژه خواهد داشت، در افتتاحیه این مراسم تصویب مرامنامه و اساسنامه جبهه و انتخاب 31 نفر اعضای شورای مرکزی در دستور کار قرار می‌گیرد.

در نوبت عصر این مجمع نیز هیات‌رئیسه منتخب اعضای شورای مرکزی جلسه مجمع عمومی جبهه مردمی را اداره و نسبت به اجرای بخش دوم انتخاب 10 نامزد برتر ریاست‌جمهوری توسط اکثریت اعضای مجمع عمومی اقدام خواهند کرد.

این کاندیداهای معرفی شده و کسانی که خود اعلام کاندیداتوری کرده‌اند، حدود 50 نفر هستند که به رای همه اعضای مجمع عمومی گذاشته خواهند شد تا 10 نامزد برتر مشخص شود.

قرائت قرآن، پخش صلوات خاصه امام رضا( ع) و ادای احترام به امام و شهدا آغازین بخش مراسم امروز بود.

در ادامه هیّئت مؤسس جبهه شامل بحیی آلِ‌إسحاق، مهدی چمران، خسروی وفا، رحیمیان، روستا ازاد، طالب زاده، مهدی محمدی، مرندی و دستجردی در جایگاه مستقر شدند.

حجت‌الاسلام محمد حسن رحیمیان رییس هیات مؤسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در این مراسم اظهار داشت: با برکت مجاورت حرم حضرت امام و همجواری با بزرگ ترین مجموعه شهدای جهان و 33هزار شهید مدفون در بهشت زهرا و تسلیت ایام فاطمیه کار خود را آغار می‌کنیم.

وی تصریح کرد: آنچه باعث حضور و پیوند شما با این جبهه است به خاطر دو مساله اساسی و مهم است،  در واقع آنچه باعث شده هراران نفر به این جبهه بپیوندند دغدغه و نگرانی نسبت به شرایطی است که در آن قرار داریم. نگرانی به دل بستن به دشمن و عدم توجه به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم.

رحیمیان گفت: متاسفانه شاهد هستیم دغدغه‌ها و مطالبات برحق رهبر معظم انقلاب عموما بر زمین مانده است.

وی افزود: اقتصاد مقاومتی، سبک زندگی اسلامی، مطالبات فضای مجازی و مطالبه خدمت‌گزاری به مردم همه و همه بر زمین مانده است. نگرانی جابجایی ارزش‌ها و ضدارزش‌ها هستیم

وی گفت: معتقدیم تنها راه درمان این دردها  وحدت و همدلی و همسویی مجموعه نیروهای انقلاب اسلامی است. بنابراین بر همه اشکار شد که باید در یک جبهه گرد بیاییم و متحد شویم.

رحیمیان گفت: جبهه مردمی حلقه وصل و پیوند بین همه نیروهای انقلاب است. انتخابات آینده ایستگاه اول حرکت این جبهه مردمی است. این مجموعه باید از مردم و برای مردم باشند.

آیت الله موحدی کرمانی نیز در این نشست بیان داشت: از تشکیل چنین جمع دلسوز، انقلابی، بصیر و آگاه که برای انجام یکی از مهم‌ترین مسائل انقلاب جمع شده و خود را برای این امر مهم آماده کرده‌اند، تشکر می‌کنم.
مردم ما برای هدف مقدس خود راه صحیح را انتخاب می‌کنند.
وی افزود: عقل و دین و تجربه به ما نشان میدهد که باید اصلح را انتخاب کرد. کار خوبی که این جبهه برای اولین بار انجام داده است، انتخاب از پایین به بالاست. از مردم خواسته تصمیم بگیرند چه کسی رئیس جمهور باشد و از بالا دستور نیامده است. نفر دوم بعد از رهبری است که تصمیم می‌گیرد و در مقام اجراست. باید منویات و فرامین و سیاست های کلی رهبر انقلاب را اجرا کند بنابراین مساله بسیار مهم است.
موحدی کرمانی تصریح کرد: رئیس‌جمهور باید از هوی و هوس به دور باشد، نسبت به اسلام بینش قوی داشته باشد و ساده زیست باشد، اشدا علی الکفار باشد و باور داشته باشد آمریکا دشمن است.
وی گفت: باید رحما بینهم باشد و مردم را از خود بداند و از بیکاری و فقر مردم رنج ببرد و به سیاست دنیا آشنا باشد.

انتهای پیام/

منبع:خبرگزاری فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715