جمعه ۰۹ آبان ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۳

عضو شورای حزب زنان جمهوری اسلامی ایران

شاهدِ کم کاری‌هایی در حوزه‌های مدیریتی زنان کشور هستیم/ در فرهنگسازی ارزش های انقلاب باید ریشه ای عمل کنیم

عضو شورای حزب زنان جمهوری اسلامی ایران گفت: امروزه کم کاری‌هایی در بخش حوزه‌های مدیریتی زنان کشور صورت می‌گیرد و به جای پرداختن به فرهنگسازی، عملکرد آن‌ها بیشتر به سمت برگزاری همایش و چهار تا عکس انداختن رفته است.

به گزارش ندای اصفهان،مرضیه اکبرآبادی گفت: امنیت و حضور فعال در اجتماع را ثمره و هدیه انقلاب اسلامی به زنان جامعه دانست و گفت: امنیت بهترین هدیه انقلاب به زنان ما بود و در واقع انقلاب اسلامی این آزادی عمل را به زنان ما داد که با حضور پررنگشان در اجتماع به خصوص پست‌های مدیریتی بتوانند تاثیرگزار باشند چیزی که در زمان پهلوی اینگونه نبود و زن در واقع به عنوان یک ابزار تشریفات و نمایشی مورد استفاده قرار می‌گرفت که فاقد ارزش‌های اجتماعی بود.

برخی از مسئولین ما کم کاری می‌کنند

معاون ورزش بانوان در وزارت ورزش و جوانان دولت سابق، نفوذ دشمن در کشور را بی ارتباط با کم کاری برخی مسئولین ندانست و اظهار کرد: مقام معظم رهبری بارها در فرمایشات خود فرمودند مبحث هجمه فرهنگی توسط دشمن در جامعه ما مورد هدف قرار گرفته است و متاسفانه در جاهایی هم محصول خوبی از این برنامه ریزی‌ها برداشت کرده است و من بخشی از این نفوذ دشمن دربین زنان و دختران جامعه را عملکرد نامناسب و نسنجیده مسئولین مربوطه می‌دانم.

موفقیت بانوان ورزشکار در عرصه‌های بین المللی ثمره انقلاب ما است

عضو سابق شورای فرهنگی اجتماعی زنان ادامه داد: من از سال ۶۸ در حوزه ورزش زنان مسئولیت‌هایی را داشته ام و متاسفانه برخی‌ها طوری در ورزش بانوان اظهار نظر می‌کردند که گویی دین از ورزش جدا است و هردو توامان با هم امکان پذیر نیست اما من به شخصه معتقد بودم که این انقلاب و ارزش‌های دینی  ما بود که منجر به موفقیت‌های روز افزون ورزش بانوان در عرصه‌های بین المللی گردید و این در حالی است که قبل از پیروزی انقلاب ، باشگاه‌هایی که فقط با دربار ارتباط داشتند در مسابقات فعال بودند.

وی پرداختن به مسائل پایه ای را مهم ارزیابی کرد و افزود: برخی از نیروهای انقلابی بعد از پیروزی انقلاب به جای پرداختن به فرهنگ سازی مدام در حال پرداختن به بحران‌ها هستند در حالی که امروزه باید پایگاه اصلی یعنی ترویج فرهنگ دینی و انقلابی را در مدارس ابتدایی و پایه ترویج کنیم اما این مهم متاسفانه توسط برخی‌ها نادیده گرفته شده است.

اکبرآبادی تصریح کرد: امروزه کم کاری‌هایی در بخش حوزه‌های مدیریتی زنان کشور صورت می‌گیرد و به جای پرداختن به فرهنگسازی، عملکرد آن‌ها بیشتر به سمت برگزاری همایش و چهار تا عکس انداختن رفته است.

امروزه دانشجویان ما در دانشگاه‌ها در رشته‌های مد و لباس چقدر فعال و ایده پرداز بوده اند و چند درصد این خانم‌ها در خارج از محیط دانشگاه ژورنال مد لباس متناسب با عرف جامعه دایر کرده اند و چه حمایتی تا به الان، واحد پشتیبانی مد و لباس وزارتخانه ترتیب داده است.

این فعال اجتماعی خاطرنشان کرد: جلسه برگزار کردن و گزارش کتبی نوشتن برای مبحث مد و لباس که دردی را از جامعه درمان نمی‌کند.

دو ماه مانده به پایان اعتبار بودجه تازه مبلغی به دست دستگاه‌ها رسیده است که با محدودیت زمانی روبرو شده اند و عملا به آن صورت کاری از پیش نرفته است و از آن طرف هم شاهد واردات بی رویه لباس از کشور ترکیه و حتی بنگلادش هستیم و متاسفانه چیزی تحت عنوان کیلینیک لباس در کشور وجود ندارد.

امروزه نقشه دشمن در بیشتر خانه‌ها و اتاق‌های بچه‌های ما رسوخ پیدا کرده است

وی افزود: خاکریزهای بین انقلاب اسلامی و کفرجهانی همیشه به فراخور زمان تغییر کرده است و این بار به جای جنگ نظامی، دشمن شبکه‌های اجتماعی و فضاهای مجازی را تحت نظر قرار داده است.

امروزه نقشه دشمن در بیشتر خانه‌ها و اتاق‌های بچه‌های ما رسوخ پیدا کرده است و متاسفانه بسیاری از دختران جوان و نوجوان ما قربانی نقشه‌های شوم دشمن شده اند در حالی که مقام معظم رهبری بارها در مورد شبکه‌های اجتماعی هشدار داده بودند اما گویا مدیران غربی سریع تر و موفق تر از مدیران ما در این حوزه عمل کرده اند.

منبع: پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715