شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: ورزشي
چاپ خبر
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۹
IMG09171877
 ایران پایین‌تر از روسیه، آذربایجان و اوکراین، چهارم شد   

تیم ملی کشتی فرنگی ایران با کسب یک مدال نقره و دو مدال برنز عنوان چهارم مسابقات جهانی بزرگسالان جهان که در لاس‌وگاس برگزار می‌شود را از آن خود کرد تا با ۳ پله سقوط نسبت به سال گذشته افت محسوسی را تجربه کند + رده‌بندی کامل

به گزارش ندای اصفهان به نقل از نسیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پایان این رقابت‌ها که در لاس وگاس آمریکا برگزار شد، روسیه با یک طلا، ۴ برنز و ۴۵ امتیاز قهرمان شد. آذربایجان با کسب یک مدال طلا، یک نقره، یک برنز و ۳۹ امتیاز به مقام دوم رسید. اوکراین با یک مدال طلا، یک نقره، ۲ برنز و ۳۵ امتیاز بر سکوی سوم ایستاد. ایران هم با نقره رضایی و ۲ برنز قادریان و اخلاقی به همراه پنجمی عبدولی با ۳۱ امتیاز چهارم شد.
ایران همچنین در وزنهای ۹۸، ۸۵ و ۷۵ کیلوگرم سه سهمیه المپیک گرفت و برای تصاحب سه سهمیه باقی مانده، ملی پوشان باید به مسابقات گزینشی بروند. در مجموع در این رقابت‌ها در شش وزن المپیکی (به جزء اوزان ۷۱ و ۸۰ کیلوگرم) ۳۶ نفر سهمیه المپیک را به دست آوردند.، که روسیه و آذربایجان در چهار وزن سهمیه المپیک را کسب کردند، و ایران و اوکراین در سه وزن به این مهم دست یافتند.
اسامی کشور‌ها با توجه به تعداد سهمیه کسب شده در مسابقات به شرح زیر است:
چهار سهمیه: روسیه – آذربایجان
سه سهمیه: ایران – اوکراین
دو سهمیه: کوبا – بلاروس – ارمنستان – قزاقستان – آمریکا
یک سهمیه: کره شمالی– قرقیزستان – آلمان – کره جنوبی – صربستان – الجزایر – دانمارک– فنلاند- ازبکستان – مجارستان – رومانی – بلغارستان

رده‌بندی انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است:

۵۹ کیلوگرم: ۱- مولینا بوررو (کوبا) ۲- روشن بایراموف (آذربایجان) ۳- وون چول یون (کره شمالی) و آلمات کبیسبایف (قزاقستان) ۵- آرسن ارالیف (قرقیزستان) و سوسلان دورایف (بلاروس)… حمید سوریان با رأی داوران دیسکالفه شد.
۶۶ کیلوگرم: ۱- فرانک استابلر (آلمان) ۲- ریو هانسو (کره جنوبی) ۳- آرتم سورخوف (روسیه) و داوور استفانک (صربستان) ۵- می‌گران آراتونیان (ارمنستان) و تارک عزیز بنیسا (الجزایر) و…. ۳۴ – مهدی زیدوند (ایران)
۷۱ کیلوگرم: ۱- رسول چونایف (آذربایجان) ۲- آرمن واردانیان (اوکراین) ۳- آدام کوراک (روسیه) و کنات تالروث (سوئد) ۵- تسیمور بردیف (بلاروس) و ماتیاس ماچ (آلمان)… ۱۴- افشین بیابانگرد (ایران)
۷۵ کیلوگرم: ۱- رومن ولاسوف (روسیه) ۲- مارک مادسن (دانمارک) ۳- آندره بسیک (آمریکا) و دوژان کارتیکوف (قزاقستان) ۵- سعید عبدولی (ایران) و الوین مورس علی یف (آذربایجان)
۸۰ کیلوگرم: ۱- سلجوق جبی (ترکیه) ۲- ویکتار ساسونوفسکی (بلاروس) ۳- یوسف قادریان (ایران) و لاشا گوبادزه (گرجستان) ۵- آسخات دلمحمداف (قزاقستان) و سامات شیرداکوف (قرقیزستان)
۸۵ کیلوگرم: ۱- ژان بلنیوک (اوکراین) ۲- رستم آساکالوف (ازبکستان) ۳- حبیب الله اخلاقی (ایران) و سامان طهماسبی (آذربایجان) ۵- رامی هیتانمی (فنلاند) و تاماش لورینچ (مجارستان)
۹۸ کیلوگرم: ۱- آرتور الکسانیان (ارمنستان) ۲- قاسم رضایی (ایران) ۳- اسلام مگومدوف (روسیه) و دیمیتری تیمچنکو (اوکراین) ۵- الیس گوری (بلغارستان) و الکسیس سی رارو (رومانی)
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- رضا کایالپ (ترکیه) ۲- می‌هاین لوپز (کوبا) ۳- الکساندر چرنیتسکی (اوکراین) و بلال ماخوف (روسیه) ۵- صباح شریعتی (آذربایجان) و روبرت تیموتی اسمیت (آمریکا)… ۲۶- مهدی علیاری

رده بندی تیمی:
۱- روسیه با ۴۵ امتیاز
۲- آذربایجان با ۳۹ امتیاز
۳- اوکراین با ۳۵ امتیاز
۴- ایران با ۳۱ امتیاز
۵- قزاقستان با ۲۳ امتیاز
۶- بلاروس با ۲۱ امتیاز
۷- ترکیه با ۲۰ امتیاز
۸- آلمان با ۲۰ امتیاز
۹- قرقیزستان با ۲۰ امتیاز
۱۰- کوبا با ۱۹ امتیاز
۱۱- ارمنستان با ۱۸ امتیاز
۱۲- کره جنوبی با ۱۷ امتیاز
۱۳- آمریکا با ۱۷ امتیاز
۱۴- مجارستان با ۱۷ امتیاز
۱۵- گرجستان با ۱۲ امتیاز

FacebookTwitterGoogle+TelegramWhatsAppLineYahoo MessengerLinkedInPinterestTumblr

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


میدان نیوز
میدان نیوز
حوزه و روحانیت
حوزه و روحانیت
جوان انقلابی
جوان انقلابی
انقلابی شدن
انقلابی شدن
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق