دوشنبه ۰۳ آبان ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۲

امام جمعه قهجاورستان:

با ملتی که شهادت را سعادت خود می داند نمی توان با زبان تهدید حرف زد

امام جمعه قهجاورستان گفت: با ملتی که شهادت را سعادت خود می داند و منتظر شرایطی هست که آمریکا و صهیونیست ها را از ریشه نابود کند نمی توان با زبان تهدید صحبت کرد.

 به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، حجت الاسلام قاسمی در خطبه های نماز جمعه امروز شهر قهجاورستان با تبریک روز 22 بهمن یاد آور شد: این راهپیمایی عظیم در سراسر کشور و حضور میلیونی مردم حاوی پیام های بسیاری از جمله پیام به دشمنان این انقلاب و ملت به خصوص استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار است.
وی افزود: این حماسه میلیونی مردم این پیام را به آمریکا داد که نمی توانید با زبان تهدید و زور با ملت ایران حرف بزنید.
خطیب جمعه قهجاورستان با اشاره به تهدیدات ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا گفت: پیغام ما به رئیس جمهور جدید آمریکا این است که اگر سیاست بلد نیستی حداقل مطالعه کن و تاریخ را بخوان تا بفهمی نمی توانی ملت ایران را با چنین عظمت تاریخی تهدید کنی.
امام جمعه قهجاورستان خاطر نشان کرد: با ملتی که شهادت را سعادت خود می داند و منتظر  شرایطی هست که آمریکا و صهیونیست ها را از ریشه نابود کند نمی توان با زبان تهدید صحبت کرد.
وی ضمن اشاره به اینکه خطوط مقدم ما در مبارزه با آمریکا و صهیونیست ها در سوریه و سواحل مدیترانه است خاطر نشان کرد: چه قدر ساده لوح هستنند عده ای که به اسم عقلانیت به دشمن دلخوش کرده اند و این عین نادانی و جهالت است که به لبخند گرگی که به قبلا به ما چنگ زده دلخوش کنیم.
حجت الاسلام قاسمی بیان داشت: پیام دیگر این راهپیمایی حماسی به ملت های عراق، سوریه، بحرین و یمن است که با وجود دشمنی آمریکایی ها و صعودی ها همچنان بر سر آرمان های خود محکم ایستادگی کنند که پیروزی از آن مقاومت است.
خطیب جمعه قهجاورستان به پیام این راهپیمایی به مسئولان اشاره و تصریح کرد: مردم در حکومت اسلامی جایگاه مهمی دارند و مسئولان ما در هر سه قوه نباید هرگز مردم را از یاد ببرند.
وی در پایان خاطر نشان کرد: قوه قضاییه باید با جدیت تمام با فساد مبارزه کند و هرگز از حاشیه  هراس نداشته باشد و نمایندگان مجلس هم پیگیر مطالبات و دغدغه های مقام معظم رهبری باشند و وزاری دولت نیز ساده زیستی را سرلوحه کار خود قرار دهند تا بدین طریق با همدلی و همزبانی و اعتماد به نیروهای داخلی گره ای از زندگی مردم باز شود.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715