ندای اصفهان

پایان آزادسازی فاز 2 و 3 خیابان شهید رضائیان با اعتباری بالغ بر 85 میلیارد ریال

کدخبر: 62963
۱۱ بهمن ۱۳۹۵ در ساعت ۱۰:۲۴ ب٫ظ

به گزارش ندای اصفهان به نقل از روابط عمومي منطقه 10 شهرداري اصفهان، مهندس  امامي مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان اظهار كرد: فاز نخست این پروژه راه‌اندازی و فاز 2 و 3 آن نیز با اعتباری بالغ بر 85 میلیارد ریال آزادسازی شده و عملیات اجرایی احداث خیابان، از سال آینده آغاز می‌شود.
وی افزود: فاز 2 و 3 این خیابان به طول 750 و عرض 18 متر به موازات خیابان شیخ طوسی احداث می شود.

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان تصریح کرد: همچنین عملیات آزادسازی خیابان هفت تیر نیز در مساحتی به طول 350 متر و عرض 36 متر با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال پایان یافته است.
مهندس امامی گفت: در سال 95، بودجه‌ای بالغ بر 15 میلیارد ریال برای ساماندهی معابر شامل پیاده‌روسازی و جدول‌گذاری و 40 میلیارد ریال برای لکه‌گیری و روکش آسفالت در منطقه 10 شهرداری اصفهان هزینه شده است.
لازم به ذکر است مرکز ارتباطات مردمی 137 هر ماهه با حضور مدیران مناطق در قالب نهضت پاسخگویی، پذیرای تماس‌های شهروندان است تا فاصله میان مردم و مسئولان شهر برداشته شده و اعتماد این دو به یکدیگر، بیش از پیش افزایش یابد.
گفتنی است با پایانِ نهمین دوره از طرح نهضت پاسخگویی، دهمين دور این طرح با حضور شهردار و مدیران شهرداری اصفهان در مركز ارتباطات مردمی ۱۳۷ از روز شنبه دوم بهمن ماه آغاز شد.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , ,